Benitachell

Benitachell

Pomiędzy Walencją a Alicante, niedaleko dwóch dużych lotnisk o międzynarodowej renomie, dogodnie ulokowana przy zjeździe z autostrady, leży gmina Benitachell. Ze swoimi cudownymi widokami, pięknymi winnicami oraz plażami, Benitachell jest bardzo chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata!

Główną atrakcją Benitachell jest wybrzeże oraz dwa kilometry plaż, które doskonale nadają się do praktykowania sportów wodnych. Nie bez znaczenia jest również uroda i autentyczność samego miasteczka oraz wyjątkowo łagodny klimat - średnia temperatur w gminie Benitachell wynosi 18 stopni, co sprawia, że uroki tej niewielkiej miejscowości można doceniać przez okrągły rok! 

Wille i nieruchomości na sprzedaż


Łagodny klimat, piękne plaże, wspaniała przyroda oraz cudowna, typowa dla Hiszpanii architektura. Czy potrzeba czegoś więcej, żeby wypoczynek nad Morzem Śródziemnym był udany? Oczywiście! Wygodnej kwatery! Ruch turystyczny w Benitachell oraz zapotrzebowanie na lokale sprawia, że ta niewielka gmina to idealne miejsca na zakup nieruchomości!

Kupno domu w Hiszpanii to doskonała inwestycja oraz lokata kapitału, ale tylko wtedy, jeśli możesz skorzystać z usług zaufanego i doświadczonego pośrednika. Jeśli więc planujesz zakup willi lub apartamentu w Hiszpanii - skontaktuj się z nami! W naszej ofercie znajdziesz luksusowe nieruchomości położone w dogodnej lokalizacji nad samym brzegiem morza!