Benitachell

Benitachell

Pomiędzy Walencją a Alicante, niedaleko dwóch dużych lotnisk o międzynarodowej renomie, dogodnie ulokowana przy zjeździe z autostrady, leży gmina Benitachell. Ze swoimi cudownymi widokami, pięknymi winnicami oraz plażami, Benitachell jest bardzo chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata.

Główną atrakcją Benitachell jest wybrzeże oraz dwa kilometry plaż, które doskonale nadają się do uprawiania sportów wodnych. Nie bez znaczenia jest również uroda i autentyczność samego miasteczka oraz wyjątkowo łagodny klimat - średnia temperatur w rejonie Benitachell wynosi 18 stopni, co sprawia, że uroki tej niewielkiej miejscowości można doceniać przez okrągły rok.

Wille i nieruchomości na sprzedaż


Łagodny klimat, piękne plaże, wspaniała przyroda oraz cudowna, typowa dla Hiszpanii architektura. Czy potrzeba czegoś więcej, żeby wypoczynek nad Morzem Śródziemnym był udany? Oczywiście. Wygodnego domu na wakacje. Ruch turystyczny w Benitachell oraz zapotrzebowanie na domy i apartamenty wakacyjne sprawia, że ta niewielka miejscowość to idealne miejsce na zakup nieruchomości.

Kupno domu w Hiszpanii to doskonała inwestycja oraz lokata kapitału, ale tylko wtedy, kiedy oferta jest rzetelnie sprawdzona. Jeśli więc planujecie Państwo zakup willi lub apartamentu w Hiszpanii - warto skorzystać z naszych usług. W naszej ofercie znajdują się najatrakcyjniejsze, a przy tym skrupulatnie sprawdzone luksusowe nieruchomości położone w najlepszych lokalizacjach na morzem.