Finestrat

Finestrat

Trudno wyobrazić sobie bardziej słoneczne miejsce w Hiszpanii, niż Alicante. Odzwierciedla to nawet jego nazwa, ponieważ słowo "alicante" oznacza po arabsku "źródło światła". To zabytkowe miasto portowe jest doskonałym miejscem na wypoczynek, a dzięki licznym atrakcjom, takim jak zabytki czy kluby, z pewnością nie będziemy się tam nudzić!

Gdzie szukać lokalu podczas pobytu w Alicante? Na szczególną uwagę zasługuje gmina Finestrat. Bliskość morza i pięknych plaż, doskonały dojazd do lotniska oraz centrum sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się zarówno na wynajem, jak i zakup własnej nieruchomości w tym uroczym miejscu!

Apartamenty i nieruchomości


Zakup apartamentu lub willi w Hiszpanii, zwłaszcza w tak popularnym miejscu, jak Finestrat w Alicante, to doskonały sposób na zapewnienie sobie spokojnego wypoczynku! Warto pamiętać, że Hiszpania to jeden z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków, a historyczne miasta, takie jak Alicante, cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów nawet poza sezonem.

Kupno luksusowej nieruchomości w popularnym turystycznym kurorcie zapewni nam wygodny i prestiżowy wypoczynek nawet podczas wakacyjnego szczytu, a oprócz tego będzie doskonałą lokatą kapitału! Więcej informacji oraz ceny nieruchomości w Hiszpanii znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy!