Javea

Javea

Planując wakacje w Hiszpanii warto zainteresować się niewielkim miasteczkiem portowym Javea. Na specjalną uwagę zasługuje w nim niemal dwudziestokilometrowe wybrzeże na którym znajdziemy jedne z najpiękniejszych plaż w Hiszpanii. Ale to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania ta urocza miejscowość!

Historia miasta Javea zaczęła się 30000 lat przed naszą erą, co sprawia, że region ten obfituje w unikatowe zabytki, jak na przykład skrywający tragiczną historię klasztor Sant Marti, oraz inne atrakcje turystyczne właściwe dla tego regionu Hiszpanii. Bogaty wybór atrakcji sprawił, że Javea stała się jednym z najczęściej odwiedzanych miasteczek w kraju!

Nieruchomości na sprzedaż


O popularności miasteczka Javea może świadczyć choćby to, że ponad połowa jego mieszkańców to obcokrajowcy, którzy, oczarowani urokiem tej części wybrzeża, postanowili osiedlić się na stałe w niewielkim kurorcie. Dodatkowo Javea co roku odwiedzana jest przez tysiące turystów z całego świata!

Jeżeli zatem zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości w Hiszpanii, Javea może okazać się dla Ciebie idealnym miejscem! Rozważasz inwestycję w apartament lub willę nad morzem w tym niezwykle uczęszczanym kurorcie Półwyspu Iberyjskiego? Skontaktuj się z nami! W naszej ofercie znajdziesz luksusowe nieruchomości w atrakcyjnych cenach!