Moraria

Moraria

Odwiedzając Costa Blanca warto zwrócić uwagę na niewielkie miasto Moraira. Ta kameralna miejscowość znajduje się w odległości 80 km od Alicante i 100 km od Walencji, co sprawia, że dojazd do niej jest szybki i łatwy, a z samego miasteczka czyni niezwykle atrakcyjny punkt na turystycznej mapie Hiszpanii.

Pomimo bliskości dużych miast, Moraira - dawna wioska rybacka - pozostała cichym i spokojnym kurortem, idealnym dla ludzi szukających wypoczynku w otoczeniu pięknej przyrody. Doskonała pogoda - również w miesiącach zimowych, przepiękne widoki i duży wybór fantastycznych restauracji zadecydowały o tym, że Moraira stała się ulubionym miejscem wielu turystów z całego świata.

Domy i apartamenty na sprzedaż


Kameralny charakter miasteczka i dobra komunikacja z większymi ośrodkami miejskimi spowodowały również, że Moraira stała się bardzo popularnym miejscem na zakup willi lub apartamentu wśród miłośników Hiszpanii, którzy od nocnego życia i zgiełku bardziej cenią sobie relaks w rodzinnym gronie.

Zakup apartamentu w takiej miejscowości jak Moraira to świetny sposób na zyskanie luksusowego domu letniskowego w prestiżowej lokalizacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne wille oraz apartamenty nad brzegiem morza, których kupno będzie doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nieruchomości w tym pięknym regionie Hiszpanii.