Torre de la Horadada

Torre de la Horadada

Przepiękna plaża miasta Torre de la Horadada przed laty przyciągała... piratów! Z tego powodu król Filip II nakazał wybudować wzdłuż wybrzeża zespół wież strażniczych, które na szczęście dziś są jedynie atrakcją turystyczną. Ciekawa i bogata architektura oraz niezwykłe nawet jak na Morze Śródziemne bogactwo fauny i flory morskiej sprawiają, że Torre de la Horadada to idealne miejsce dla wszystkich entuzjastów wypoczynku na hiszpańskich plażach.

Pomimo tego, że miasteczko jest niewielkie, bogaty wybór rozrywek i atrakcji sprawia, że jest ono chętnie wybierane przez turystów, którym znudziło się światowe życie w Barcelonie czy zatłoczona Majorka.

Domy i apartamenty na sprzedaż


Dzięki pięknym plażom oraz doskonałej infrastrukturze miasteczko jest bardzo wygodnym miejscem zarówno do życia, jak i wypoczynku. Wiedzą o tym również turyści. W trakcie sezonu liczba mieszkańców Torra de la Horadada wzrasta nawet czterokrotnie. A to sprawia, że ta nadmorska perełka jest wymarzonym miejscem na zakup nieruchomości.

Według wielu doradców finansowych kupno willi lub apartamentu w słonecznej Hiszpanii to doskonała inwestycja oraz lokata kapitału, która przy odpowiednim gospodarowaniu nabytkiem bardzo szybko się zwraca. Jeżeli szukacie Państwo nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji nad Morzem Śródziemnym - skontaktujcie się proszę z nami. Z radością zaprezentujemy naszą ofertę.