Wróć

Hiszpania

Beach Cluby - gorący temat na hiszpańskim wybrzeżu

Beach Cluby to ekskluzywne oazy relaksu, położone na plaży, nad brzegiem morza, w których można odpocząć przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki. Właściciele klubów prześcigają się w kreatywności, jak stworzyć wyjątkowe, nastrojowe chwile odprężenia, tak żeby goście nie chcieli opuszczać klubu oraz wracali do niego ponownie.

Beach Club to coś więcej niż plaża. To specjalna enklawa dla wypoczynku i relaksu w wydzielonym miejscu, gdzie znajdziemy spokój, bezpieczeństwo i idealne warunki do plażowania. Wejście na teren Beach Clubu jest oczywiście odpłatne, co siłą rzeczy czyni miejsce bardziej elitarnym niż standardowa plaża miejska w Hiszpanii. Infrastruktura jest zadbana i czysta, a miejsca do plażowania dosyć, co umożliwia wyjątkowo przyjemne i beztroskie spędzanie czasu nad morzem. Pomaga w tym efektownie zaprojektowana przestrzeń z basenem typu Infinity, wygodnymi sofami, łóżkami balijskimi i hamakami, zabiegi beauty & welness, aromatyczne spa, zajęcia jogi i medytacji i zwykle spektakularne widoki na Morze Śródziemne oraz nastrojowa muzyka. To właśnie wyjątkowa muzyka budująca nastrój, odprężająca, jest często wizytówką danego Beach Clubu, miejsca, gdzie zapraszani są lokalni oraz międzynarodowi DJ-e.

Beach Cluby zwykle łączą ze sobą w elegancki sposób trzy przenikające się przestrzenie: plażę, basen oraz restaurację. Często wyposażone są w strefy relaksu chill out zones, przepiękne tropikalne ogrody, hamaki, balijskie łoża, drewniane podłogi, cudowne baseny bez krawędzi. W wystroju dominują jasne, naturalne kolory, dużo tonacji bieli oraz eleganckie, a przy tym wygodne materiały. W klubie można skorzystać z różnorakich masaży oraz innych usług beauty & welness. To tu serwuje się modne koktajle oraz wyszukane potrawy, a zdrowe śródziemnomorskie śniadania podawane są niejednokrotnie do późnych godzin popołudniowych. W karcie kuszą dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej przyrządzane wg. receptur najlepszych szefów kuchni. To również idealne miejsca wykorzystywane na różnego rodzaju eventy w szczególności śluby, spotkania z przyjaciółmi, imprezy firmowe. Obecnie czołowi deweloperzy oferujący luksusowe nieruchomości w Hiszpanii starają się projektować w pobliżu swoich inwestycji atrakcyjną infrastrukturę dla przyszłych właścicieli domów lub apartamentów. Coraz częściej są to właśnie ekskluzywne Beach Cluby, których sąsiedztwo z pewnością podnosi wartość nabywanej nieruchomości w Hiszpanii.

Sezon na Beach Cluby na hiszpańskim wybrzeżu trwa zwykle od kwietnia/maja do października.

My polecamy w szczególności poniższe Beach Cluby:

Finca Cortesin Beach Club

Klub o powierzchni 6000 m2. Na miejscu czekają na nas przepiękne ogrody, drewniane podłogi, hamaki i balijskie łóżka otaczające 35-metrowy basen typu Infinity. Restauracja na plaży oferuje najlepsze dania kuchni śródziemnomorskiej, w tym ryby, owoce morza, sałatki … i wszystko z elegancją serwowane przez nienaganną obsługę klubu.

Las Colinas Beach Club

Klub położony przy plaży La Glea, w Campoamor. Idealne miejsce na „ucieczkę od świata” i czerpanie radości ze słońca, plaży i morza, na wygodnym leżaku przy basenie typu Infinity lub na tarasie restauracji, wśród palm, z przepięknym widokiem na Morze Śródziemne.

Purobeach Marbella

Oaza położona na plaży z widokiem na Skałę Gibraltarską oraz marokańskie Góry Atlas. Twórcy tego miejsca kuszą kuchnią międzynarodową zapraszając na kulinarne podróże pełne międzynarodowych smaków, oparte na fuzji 3M: Miami, Melbourne, Marrakesz, a także kuchni japońskiej. Muzyka jest jedną z cech charakterystycznych tego miejsca. Wyrafinowane dźwięki Lounge oraz Deep House z etnicznymi nutami. Do tego miejscowi DJ-e z sesjami na żywo.

Nikki Beach Club Marbella

Otwarty w 2003r., obecnie zyskał już miano „kultowego”, położony przy jednej z najlepszych białych piaszczystych plaż w Hiszpanii. Znajdziemy tam bajeczne tropikalne ogrody, basen z leżakami na podwyższeniu, dużą restaurację na świeżym powietrzu, centralnie położony bar w kształcie ośmiokąta, butik oraz taras ze spektakularnym widokiem na Morze Śródziemne.