Benidorm

Benidorm

Pięć kilometrów piaszczystych plaż, trzy parki rozrywki oraz leżąca w pobliżu przepiękna wyspa, która dzięki wielu gatunkom ryb i unikatowej formacji dna morskiego jest rajem dla płetwonurków. Do tego doskonały dojazd oraz temperatury, które nawet zimą wynoszą około piętnastu stopni. Brzmi jak raj? Ten raj jest w zasięgu ręki!

Benidorm to dawna osada rybacka, która dzięki wspaniałemu mikroklimatowi oraz naturalnym walorom w przeciągu kilkunastu lat stała się prawdziwą atrakcją turystyczną i kultowym hiszpańskim kurortem. Liczne dostępne tam rozrywki w połączeniu unikalną lokalizacją na Costa Blanca sprawiły, że Benidorm jest wręcz wymarzonym miejscem na wypoczynek.

Apartamenty na sprzedaż


Powyższą opinię na temat Benidormu podzielają setki tysięcy turystów, którzy z roku na rok odwiedzają "Beniyork", jak ze względu na wysokie hotele i apartamentowce, nazywany jest ten słynny kurort przez Hiszpanów. Dzięki temu sezon w Benidormie trwa cały rok, a mieszkańcy i odwiedzajacy nigdy się nie nudzą.

A to sprawia, że zakup luksusowego apartamentu lub willi w tym miejscu to doskonała inwestycja. Jeżeli zastanawiacie się  zatem nad zakupem nieruchomości w Hiszpanii, warto rozważyć Benidorm. Zwłaszcza, że w naszej ofercie znajdują się wyjątkowe i zarazem luksusowe nieruchomości dogodnie ulokowane przy słynnych na cały świat, kultowych plażach Poniente i Levante.