Benidorm

Benidorm

Pięć kilometrów piaszczystych plaż, trzy parki rozrywki oraz leżąca w pobliżu przepiękna wyspa, która dzięki wielu gatunkom ryb i unikatowej formacji dna morskiego jest rajem dla płetwonurków! Do tego doskonały dojazd oraz temperatury, które nawet zimą wynoszą około piętnastu stopni. Brzmi jak raj? Ten raj jest w zasięgu Twojej ręki!

Miasteczko Benidorm to dawna osada rybacka, która dzięki wspaniałej pogodzie oraz naturalnym walorom w przeciągu kilkunastu lat stała się prawdziwą atrakcją turystyczną! Dzięki licznym rozrywkom dostępnym dla odwiedzających oraz świetnym połączeniu z Alicante, Benidorm jest wręcz wymarzonym miejscem na wypoczynek!

Apartamenty na sprzedaż


Powyższą opinię na temat Benidormu podzielają tysiące turystów, którzy co roku przyjeżdżają do dawnej wioski rybackiej żeby napawać się urokami wybrzeża Morza Śródziemnego. Można powiedzieć, że w Benidormie sezon trwa cały rok, dzięki czemu zarówno w czerwcu jak i w grudniu jest tam wielu odwiedzających szukających zakwaterowania.

A to sprawia, że zakup luksusowego apartamentu lub willi w tym regionie to doskonała inwestycja! Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości w Hiszpanii, warto rozważyć Benidorm! Zwłaszcza że w naszej ofercie znajdziesz przepiękne i luksusowe nieruchomości dogodnie ulokowane nad samym brzegiem morza!