Wróć

Soy La Única

FORUM i GALA WOMAN POWER 2023

CEO marki La Única – Luksusowe Nieruchomości w Hiszpanii, Małgorzata Wargocka weźmie udział w II edycji FORUM I GALI WOMAN POWER 2023, które odbędzie się 28 kwietnia w warszawskim hotelu Hilton organizowanym przez FORUM BIZNESU. To prestiżowe wydarzenie ma na celu popularyzację osiągnięć oraz wsparcie dla przedsiębiorczych, pracowitych i…

CEO marki La Única – Luksusowe Nieruchomości w Hiszpanii, Małgorzata Wargocka weźmie udział w II edycji FORUM I GALI WOMAN POWER 2023, które odbędzie się 28 kwietnia w warszawskim hotelu Hilton organizowanym przez FORUM BIZNESU. To prestiżowe wydarzenie ma na celu popularyzację osiągnięć oraz wsparcie dla przedsiębiorczych, pracowitych i odważnych kobiet w biznesie. Event będzie składał się z Forum oraz wieczornej uroczystej gali, podczas której przyznana zostanie nagroda TOP WOMAN in POWER 2023, będąca zaszczytnym wyróżnieniem za osiągnięcia w świecie kobiecego biznesu.

Od ponad 15 lat Małgorzata Wargocka aktywnie działa na rynku nieruchomości w Hiszpanii odnosząc przy tym wiele wymiernych sukcesów zawodowych. Podczas współtworzenia agencji nieruchomości CASA EN SOL jej bogate doświadczenie, przedsiębiorczość oraz głębokie zrozumienie potrzeb Klientów nie tylko przyczyniły się do znacznego rozwoju marki, ale również zaowocowało utworzeniem drugiej marki na tym rynku, tym razem segmentu premium – La Única Luksusowe Nieruchomości w Hiszpanii.


La Única to jedyna polska firma, której oferta zawiera zarówno najlepsze luksusowe nieruchomości w całej Hiszpanii, ale także adekwatną do rynku premium jakość usług i fachowe wsparcie klientów agencji. Zespół stworzony przez Małgorzatę składa się z najwyższej klasy specjalistów, których cechuje gruntowna wiedza o Hiszpanii, znajomość realiów życia codziennego w tej części Półwyspu Iberyjskiego oraz reguł funkcjonowania tamtejszego rynku nieruchomości. Regulacje prawne Królestwa Hiszpanii znacząco różnią się od polskich. W związku z tym, w operowaniu na tym rynku ważna jest zarówno realna wiedza, jak i doświadczenie w funkcjonowaniu w odmiennym otoczeniu prawnym hiszpańskiego rynku nieruchomości.


Małgorzata Wargocka weźmie udział w Forum jako ambasadorka i prelegentka wydarzenia, podczas którego podzieli się swoją ekspercką wiedzą oraz doświadczeniami w panelu ,,Kobieta w Biznesie”. Dodatkowo, CEO marki będzie dostępna przez cały dzień przy stoisku firmy La Única dla wszystkich osób, które chciałyby porozmawiać na temat nieruchomości w Hiszpanii oraz otrzymać rzetelne i sprawdzone informacje.


Wiedza, bogate doświadczenie oraz profesjonalizm, które znamionują Małgorzatę z pewnością wzbogacą forum praktycznymi informacjami na temat zakupu nieruchomości w Hiszpanii. W imieniu całego zespołu firmy La Única Luksusowe Nieruchomości w Hiszpanii serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym ciekawym wydarzeniu.