O nas

O nas

Od samego początku, kiedy w 2008 roku tworzyliśmy Casa en Sol przyświecała nam wizja utworzenia firmy z segmentu premium, z ofertą kierowaną do osób ceniących sobie jakość i bezpieczeństwo przy zawieraniu transakcji na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Naszym celem było wprowadzenie zachodnioeuropejskich standardów na ten rozwijający się dynamicznie rynek i zarazem chęć przełamania negatywnych praktyk funkcjonujących wśród pośredników.

Chcąc trafić w indywidualne potrzeby Klientów postawiliśmy na różnorodność oferty zarówno pod kątem geograficznym, oferując nieruchomości na całym wybrzeżu Hiszpanii, jak też produktowym, od mieszkań i apartamentów do lokali komercyjnych i ekskluzywnych willi. Takie podejście przyniosło sukces. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował utworzeniem efektywnej sieci współpracowników, których działania są spójne z naszą filozofią. Zawsze wyszukujemy nieruchomości "szyte na miarę". Na bieżąco monitorujemy rynek, porównujemy oferty i proponujemy produkt najwyższej jakości, pewny, sprawdzony, za cenę odpowiadającą jego wartości.

Taki sposób działania sprawił, że Casa en Sol stała się rozpoznawalną marką w Polsce i w Hiszpanii, a naszymi partnerami są najlepsi deweloperzy reprezentujący zarówno hiszpański, jak i międzynarodowy kapitał.

W 2017 roku przyszedł czas na dywersyfikację naszych działań. Było dla nas oczywiste, że produkt z kategorii premium musi mieć wyjątkowy sposób obsługi. Stąd też projekt Casa en Sol Luxury Properties. Unikalny zarówno pod względem treści (ofert), ale też przełomowy pod kątem jakości obsługi, która gwarantuje maksimum komfortu i bezpieczeństwa w procesie wyszukiwania nieruchomości, weryfikacji jej stanu prawnego oraz załatwiania formalności. Oferujemy też znaczącą pomoc po zakupie, przy utrzymywaniu nieruchomości w Hiszpanii w należytym stanie. Te wszystkie czynności, na każdym etapie transakcji mogą wykonać w Państwa imieniu wykwalifikowani i zarazem doświadczeni w wielu transakcjach na rynku premium pracownicy naszej firmy.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.