Apartament na Costa del Sol w pieszym dystansie do morza

Renomowany deweloper, piesza odległość od plaży i centrum miasta, wysokiej jakości wykończenie

Lokalizacja

Costa del Sol, Fuengirola

Cena

511 000 EUR

Opis oferty

Prezentowany w ofercie kompleks znajduje się w mieście Fuengirola, mieście uważanym za uprzywilejowaną enklawę na wybrzeżu Costa del Sol w Hiszpanii. Inwestycja to idealny projekt dla klientów, którzy chcą mieszkać w odległości zaledwie 15 minut od centrum Malagi bez rezygnacji z komfortu i spokoju, jakie umożliwia inwestycja zlokalizowana na peryferiach stolicy Andaluzji. Z drugiej strony Fuengirola zapewnia najwyższy poziom usług przez cały rok. Restauracje, sklepy i wszelkie usługi są częścią najbliższego otoczenia inwestycji. Osiedle jest ponadto doskonale skomunikowane zarówno z autostradą jak i z koleją, którą można dostać się w kilkanaście minut do centrum Malagi. Droga na lotnisko zajmuje 10 minut jazdy samochodem.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 122 m2

odległość od plaży: 500 m

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

92 m2

powierzchnia tarasu

61 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-wschodnia

standard

deweloperski

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

4

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin rozpoczęcia budowy

V/2019

termin zakończenia budowy

VII/2021

odległość od pola golfowego

6 km

odległość od lotniska

20 km

Wyróżniki oferty

WIDOK NA MORZE

Piękny, panoramiczny widok na morze

LOKALIZACJA

Pieszy dystans do plaży i do centrum miasta

LOGISTYKA

Niewielka odległość od lotniska, dostępny transport publiczny

INWESTYCJA

Kompleks polecany do wynajmu

DEWELOPER

Renomowany deweloper

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Reserva del Higuerón - nowoczesna, ekskluzywna enklawa zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch należących do najpiękniejszych andaluzyjskich „białych miasteczek” na Costa del Sol, czyli Banalmádena Pueblo i Mijas Pueblo

Położenie na wzgórzach sprawia, że patrząc na południe mieszkańcy tego wyjątkowego miejsca mogą cieszyć się fantastycznym, panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Całość, od północy otaczają piękne, zielone wzgórza masywu Sierra de Mijas. Tym samym właściciele nieruchomości w kompleksie Reserva del Higueron swobodnie korzystają z nowoczesnej infrastruktury nadmorskich kurortów takich jak Fuengirola i Benalmadena, ale posiadają też dogodny dostęp do historycznej części Costa del Sol, która przed wiekami ze względów bezpieczeństwa rozwijała się na wzgórzach, gdzie ryzyko ataków pirackich było mniejsze. Dodatkowym atutem jest bliskość portu lotniczego i całego zaplecza urbanistycznego stolicy regionu - Malagi. Urbanizacja charakteryzuje się wysublimowaną, wtapiającą się w naturalny krajobraz architekturą oraz wyjątkowo rozbudowanymi strefami rekreacji i wypoczynku. Infrastruktura sportowa, zaplecze gastronomiczne oraz wyjątkowo komfortowe strefy co-workingowe oferują dużo więcej niż standardowe nieruchomości wakacyjne w Hiszpanii. Poszukujących w prawdziwie luksusowej nieruchomości na Costa del Sol ta wyjątkowa enklawa z pewnością nie rozczaruje.