Apartament pomiędzy morzem a górami w spokojnym Casares

Kompleks położony na wzniesieniu, spokojna okolica, widok na morze

Lokalizacja

Costa del Sol, Casares

Cena

330 000 EUR

Opis oferty

Nieruchomość prezentowana w ofercie to jeden z apartamentów należących do kompleksu położonego na wzniesieniu, w spokojnym otoczeniu, w Casares, na Costa del Sol. W ramach kompleksu znajduje się sześć bloków, w których rozdystrybuowano 60 apartamentów. W ramach stref wspólnych przewidywane są dwa baseny, jeden dla dorosłych, a drugi dla dzieci, club social, strefy zielone. Mieszkańcom kompleksu towarzyszy na co dzień krajobraz górski, jak też morski, co inspiruje i zachęca do uprawiania różnego rodzaju aktywności outdoorowych oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. Podregion Casares położony jest pomiędzy Esteponą, a Manilvą, dlatego stanowi świetną bazę wypadową zarówno w kierunku wschodnim, do miast takich jak Estepona, Marbella czy Malaga, jak też na zachód w kierunku Gibraltaru, prowincji Kadyks, portu Sotogrande, a nawet Tarify i Oceanu Atlantyckiego.

liczba sypialni: 2

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 104 m2

odległość od plaży: 2 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

76 m2

powierzchnia tarasu

31 m2

ogródek przydomowy

60 m2

widok

na okolicę

ekspozycja

południowo-wschodnia

standard

deweloperski

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

prywatny

basen

wspólny

siłownia / spa

nie

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin rozpoczęcia budowy

XI/2021

termin zakończenia budowy

XII/2023

odległość od pola golfowego

4 km

odległość od lotniska

92 km

Wyróżniki oferty

OTOCZENIE

Spokojna okolica

STREFY WSPÓLNE

Relaks i odpoczynek

ATMOSFERA

Przyjemne miejsce do odpoczynku

WNĘTRZA

Funkcjonalne wnętrza

BASEN

Wspólny basen dla mieszkańców

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Casares

Spokojny podregion (municipio) prowincji Malaga, położony pomiędzy Esteponą, a Manilvą, na południu graniczy z Morzem Śródziemnym, z plażami takimi jak Playa Ancha, Piedra Paloma, Playa Chica, Playa de la Sal. Na obszarze Casares znajduje się Park Przyrody el Paraje Natural de Sierra Bermeja, górzysty masyw, pochodzenia wulkanicznego, a jego nazwa nawiązuje do odmiany rudawego, czerwonego koloru (tzw. bermejo). A ten przechodzi w inny znany masyw, jakim jest Sierra Crestelina.
Ok 14 km od wybrzeża położone jest Pueblo de Casares - urokliwe andaluzyjskie pueblo blanco (biała wioska), gdzie czas się zatrzymał, zapach rozmarynu i drzew sosnowych miesza się z zapachem wybornej hiszpańskiej kuchni, a wśród górskich szlaków do spacerowania można przebierać. Do tego wyborne restauracje i cudowna andaluzyjska gościnność.