Apartament w luksusowym porcie jachtowym

Pierwsza linia brzegowa prestiżowego portu jachtowego Sotogrande

Lokalizacja

Costa del Sol, Sotogrande

Cena

425 000 EUR

Opis oferty

Ekskluzywny projekt apartamentów zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej Morza Śródziemnego na wybrzeżu Costa del Sol w Hiszpanii. Apartamenty zlokalizowane tuż nad brzegiem morza – wszystkie posiadają widok na morze z bezpośrednim wyjściem do portu jachtowego Marina de Sotogrande. Lokalizacja inwestycji jest wyjątkowa, co znacznie podnosi potencjał inwestycyjny tej nieruchomości. Inwestycja jest kameralna, co dodatkowo, poza lokalizacją, podnosi jej prestiż. Składa się z dwóch budynków. Na terenie kompleksu jest zlokalizowana znakomita strefa wspólna, gdzie można korzystać bez żadnych ograniczeń z dużego basenu dla dorosłych oraz niewielkiego dla dzieci, przestronnego ogrodu z dojrzałą roślinnością. Projekty mieszkań zakładają duże, jasne i nasłonecznione sypialnie, komfortowe łazienki oraz przepiękne tarasy z widokiem na morze od strony południowej. Zniewalający widok na sąsiednią marinę jest doskonałym miejscem do skorzystania z wakacyjnej przerwy dla rodziny oraz przyjaciół.

liczba sypialni: 2

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 104 m2

odległość od plaży: pierwsza linia brzegowa

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia tarasu

40 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-wschodnia

standard

deweloperski

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin zakończenia budowy

XI/2020

odległość od pola golfowego

1000 m

odległość od lotniska

109 km

Wyróżniki oferty

LOKALIZACJA

Pierwsza linia brzegowa

BLISKOŚĆ MARINY

Miejsce dla amatorów sportów wodnych

PRESTIŻ MIEJSCA

Otoczenie luksusowego portu Sotogrande

NOWOCZESNY PROJEKT

Otwarte przestrzenie z widokiem na marinę

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Sotogrande to ekskluzywna miejscowość wybudowana wokół luksusowego portu jachtowego na terenie gminy San Roque na Costa del Sol w okolicach Gibraltaru

Najwyższej jakości infrastruktura i liczne pola golfowe rozlokowane w okolicy sprawiły, że Sotogrande to jedna z najsłynniejszych lokalizacji luksusowych nieruchomości w Hiszpanii, a nawet w Europie. Renoma miejsca spowodowała, ze organizatorzy prestiżowych amerykańsko – europejskich rozgrywek golfowych o Puchar Rydera zdecydowali się ulokować je na pole golfowym Valderrama, mimo że tradycyjnie zawody te odbywają się w Stanach Zjednoczonych lub na Wyspach Brytyjskich. Dodatkowo w Sotogrande odbywają się liczne turnieje polo oraz prestiżowe regaty żeglarskie. Wiele z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodzin z Hiszpanii i Gibraltaru posiada stałe lub wakacyjne domy w Sotogrande. Jedną z takich osobistości ze świata hiszpańskiej arystokracji jest legalny pretendent do tronu Francji – książę Luis Alfonso de Borbón.