Apartament w światowej klasy eleganckim, andaluzyjskim resorcie

Elegancki styl, światowej klasy resort, pole golfowe

Lokalizacja

Costa del Sol, Casares

Cena

1 600 000 EUR

Opis oferty

Apartament prezentowany w ofercie to nieruchomość położona na obszarze eleganckiego resortu Finca Cortesin, usytuowanego między Marbellą i Sotogrande, otoczonego górami Casares, oferującego przepiękne widoki, będącego uosobieniem wysublimowanego i zrelaksowanego śródziemnomorskiego stylu życia. Apartament umiejscowiony jest na parterze, posiada trzy sypialnie oraz cztery łazienki. Nieruchomość położona jest w ramach inwestycji, która obejmuje zaledwie 36 apartamentów rozmieszczonych w ośmiu budynkach na zamkniętym obszarze. Projekt jest ekspresją „dobrego życia” - luksusowych domów, w których panuje przyjemna, relaksująca atmosfera, pozbawiona stresu i pośpiechu, zaprojektowanych z myślą o potrzebach mieszkańców o wyrafinowanych gustach. To miejsce, w którym tradycyjny śródziemnomorski styl życia płynnie łączy się ze współczesnymi udogodnieniami, tworząc niezrównaną atmosferą spokoju i piękna.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 282 m2

odległość od plaży: 2 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

240 m2

powierzchnia tarasu

53 m2

ogródek przydomowy

400 m2

widok

na pole golfowe

ekspozycja

południowo-wschodnia

standard

deweloperski

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

prywatny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin rozpoczęcia budowy

V/2020

termin zakończenia budowy

II/2023

odległość od pola golfowego

200 m

odległość od lotniska

90 km

Wyróżniki oferty

OAZA LUKSUSU

Wykwintny relaks dla ciała, umysłu i duszy

OGRÓD

Prywatny dostęp do ogrodu

RESORT

Światowej klasy resort

POLE GOLFOWE

Bliskość prestiżowego pola golfowego

CLUB HOUSE

Club House dla mieszkańców

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Finca Cortesin - miejsce, w którym tradycyjny śródziemnomorski styl życia płynnie łączy się ze współczesnymi udogodnieniami, tworząc niezrównaną atmosferę spokoju i piękna.

Położony na zjawiskowych wzgórzach andaluzyjskiego wybrzeża, między Marbellą i Sotogrande, otoczony górami Casares i oferujący przepiękne widoki na wybrzeże Morza Śródziemnego resort jest uosobieniem wysublimowanego i zrelaksowanego śródziemnomorskiego stylu życia. Elegancka architektura oraz wysmakowany wystrój wnętrz, wyjątkowy hotel, doskonała kuchnia, luksusowe spa, światowej klasy pole golfowe i niezrównanej jakości obsługa to cechy które charakteryzują to miejsce już od chwili przekroczenia jego bram. Zaprojektowana jako klasyczna andaluzyjska „finca” przez znanych architektów Rogera Torrasa i Ignacio Sierra, położona na rozległej posiadłości o powierzchni 532 akrów, otoczona przyrodą oaza hołduje wyjątkowej nienachalnej koncepcji luksusu, zapewniając wspaniałe widoki na Morze Śródziemne, pole golfowe i góry. To miejsce, w którym tradycyjny śródziemnomorski styl życia doskonale łączy się ze współczesnymi udogodnieniami: wykwintną kuchnią, nienaganną obsługą i niespotykaną atmosferą. Do tego jedne z najlepszych pól golfowych w Europie, doskonałe zaplecza sportowe, akademia golfa Jacka Nicklausa, prywatny klub tenisowy, centrum jogi i medytacji, baseny wewnętrzny oraz zewnętrzne, a także siłownia. Oaza luksusu dla ciała, umysłu i duszy.