Apartament z bogatą strefą wspólną w śródziemnomorskim klimacie

Bogata strefa wspólna, duże sypialnie, widok na morze

Lokalizacja

Costa del Sol, Fuengirola

Cena

999 000 EUR

Opis oferty

Prezentowane w ofercie osiedle to 3 piętrowy kompleks mieszkalny zorientowany na morze z fantastycznymi tarasami, które zapraszają do życia, odczuwania i oglądania morza jako codziennej części życia. Obszary wspólne zostały wyposażone we wszystko, czego Ty i Twoja rodzina potrzebujecie. Dobra komunikacja, zarówno z Malagą i jej lotniskiem oddalonym o 15 minut, jak i z Marbellą oddaloną o 20 minut to kolejny niebywały atut tej inwestycji. Tarasy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać światło słoneczne i cieszyć się nim przez około 320 dni w roku. Wspaniały basen typu infinity tylko pogłębia poczucie płynnego połączenia z morzem w tym niesamowitym miejscu, tak samo jak i siłownia z widokiem na morze. Ta unikatowa nadmorska inwestycja charakteryzuje się nowoczesnością, luksusem i komfortem, który na pewno przypadnie do gustu przyszłym mieszkańcom.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 111 m2

odległość od plaży: 400 m

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia tarasu

39 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-wschodnia

standard

deweloperski

piętro

2

liczba poziomów w apartamencie

2

liczba kondygnacji w nieruchomości

4

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

nie

termin zakończenia budowy

I kwartał 2024

odległość od pola golfowego

7 km

odległość od lotniska

11 km

Wyróżniki oferty

PLAŻA

Najbliższa w odległości zaledwie 400 metrów

WIDOK NA MORZE

Wszechogarniający widok na morze

BASEN INFINYTY

Sprawiający wrażenie zanurzającego się w morzu przestronny basen

SIŁOWNIA

Przestrzenna siłownia z widokiem na morze

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Reserva del Higuerón - nowoczesna, ekskluzywna enklawa zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch należących do najpiękniejszych andaluzyjskich „białych miasteczek” na Costa del Sol, czyli Banalmádena Pueblo i Mijas Pueblo

Położenie na wzgórzach sprawia, że patrząc na południe mieszkańcy tego wyjątkowego miejsca mogą cieszyć się fantastycznym, panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Całość, od północy otaczają piękne, zielone wzgórza masywu Sierra de Mijas. Tym samym właściciele nieruchomości w kompleksie Reserva del Higueron swobodnie korzystają z nowoczesnej infrastruktury nadmorskich kurortów takich jak Fuengirola i Benalmadena, ale posiadają też dogodny dostęp do historycznej części Costa del Sol, która przed wiekami ze względów bezpieczeństwa rozwijała się na wzgórzach, gdzie ryzyko ataków pirackich było mniejsze. Dodatkowym atutem jest bliskość portu lotniczego i całego zaplecza urbanistycznego stolicy regionu - Malagi. Urbanizacja charakteryzuje się wysublimowaną, wtapiającą się w naturalny krajobraz architekturą oraz wyjątkowo rozbudowanymi strefami rekreacji i wypoczynku. Infrastruktura sportowa, zaplecze gastronomiczne oraz wyjątkowo komfortowe strefy co-workingowe oferują dużo więcej niż standardowe nieruchomości wakacyjne w Hiszpanii. Poszukujących w prawdziwie luksusowej nieruchomości na Costa del Sol ta wyjątkowa enklawa z pewnością nie rozczaruje.