Autentyczne dzieło sztuki w Calpe

Unikalna koncepcja projektu, płynne połączenie stref wewnętrznych z zewnętrznymi, ekskluzywna lokalizacja

Lokalizacja

Costa Blanca, Calpe

Cena

3 250 000 EUR

Opis oferty

Amfiteatralny układ z siedmiometrową szklaną fasadą z panoramicznym widokiem na morze zapewnia maksymalne wykorzystanie potencjału swojego umiejscowienia. Majestatyczny dwupoziomowy basen typu infinity wprowadza płynne połączenie przestrzeni zewnętrznej z wewnętrzną. Ten projekt stworzył przestrzeń, która łączy się z naturą i wzmacnia widoki i wrażenia lokalnego środowiska, wtapiając się w otoczenie i zachowując piękno krajobrazu. Dodatkowo nowoczesny garaż znajduje się na górnym piętrze rezydencji, a prywatna sala kinowa, siłownia i basen na najniższej kondygnacji.

liczba sypialni: 5

liczba łazienek: 7

powierzchnia budowlana: 695 m2

odległość od plaży: 2 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

583 m2

powierzchnia działki

1271 m2

widok

na morze

willa personalizowana

nie

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

prywatny

basen

prywatny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

nie

termin zakończenia budowy

20 miesięcy od podpisania umowy

odległość od pola golfowego

8 km

odległość od lotniska

80 km

Wyróżniki oferty

PROJEKT

Unikalny układ kondygnacji

WIDOKI

Panoramiczne widoki na morze

WNĘTRZA

Eleganckie i luksusowe pomieszczenia

KOMFORT

Prywatna sala kinowa

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Calpe- nadmorskie miasto w cieniu ochronnym Peñón de Ifach inaczej “Małego Giblartaru”

Calpe jest położone na północnym wybrzeżu prowincji Alicante, w regionie Marina Alta. Jest otoczone przez gminy Altea, Benidorm, Teulada-Moraira, Benissa. Gmina o dużym znaczeniu turystycznym, w mroku Peñón de Ifach, znanego jako symbol Costa Blanca. Peñón de Ifach został ogłoszony parkiem naturalnym w 1987 roku, masywem wapiennym o wysokości 332 metrów, bogatym w roślinność i liczne gatunki ptaków. Calpe może się pochwalić przepięknymi rodzinnymi plażami o białym piasku, ale również bardziej kameralnymi zatoczkami, gdzie można podziwiać przepiękne widoki i odkrywać podwodną przyrodę wybrzeża. To miasto oferuje również wiele atrakcyjnych możliwości dla entuzjastów sportów wodnych. W Cala Les Basseres można pływać kajakami, żeglować, nurkować, uprawiać windsurfing czy spróbować stand-up paddle. Piękny pagórkowaty krajobraz stwarza również doskonałe warunki dla rowerzystów. Stare miasto w Calpe, będące pierwotnie rybacką wioską, zaoferuje schronienie i rozrywkę dla tych, którzy mają dość gwarnych plaż i wyszaleli się już na atrakcjach wodnych.

Ten tętniący życiem kurort, który jest pełen atrakcji, rozrywek i interesujących miejsc, to jedno z ulubionych miejsc wakacyjnych na Costa Blanca.