Awangardowa willa na Costa Blanca

Ultranowoczesny, a jednocześnie bardzo luksusowy projekt architektoniczny

Lokalizacja

Costa Blanca, Benissa

Cena

2 950 000 EUR

Opis oferty

Wspaniała willa zlokalizowana na Costa Blanca zaprojektowana i wykonana w unikalnym stylu architektonicznym. Nieruchomość wyjątkowa, z niesamowitym klimatem, przeznaczona dla osób, które potrafią docenić kreatywność zastosowanych rozwiązań i wysoki standard wybranych do budowy i wykończenia materiałów. Prezentowana nieruchomość w Hiszpanii to jedyna w swoim rodzaju willa zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze i wyjątkowo oryginalne obecnie koncepcje w architekturze, w połączeniu ze znakomitą lokalizacją oraz panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Koncepcja, o której mowa wykorzystuje w największym stopniu naturalnie zastany ekosystem i stara się jak najmniej inwazyjnie wpisać nowoczesną bryłę w istniejący krajobraz.

liczba sypialni: 5

liczba łazienek: 5

powierzchnia budowlana: 1781 m2

odległość od plaży: 3 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

1587 m2

powierzchnia działki

1628 m2

powierzchnia tarasów

1046 m2

widok

na morze

ekspozycja

wschodnia

willa personalizowana

tak

standard

pod klucz

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

79 m2

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

termin zakończenia budowy

18 miesięcy

odległość od pola golfowego

7 km

odległość od lotniska

90 km

Wyróżniki oferty

KONCEPT

Wyjątkowo oryginalna koncepcja architektoniczna

WIDOK

Panoramiczny widok na Morze Śródziemne z góry

POCZUCIE PRYWATNOŚCI

Projekt zapewnia całkowitą intymność i prywatność

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benissa to mała miejscowość o śródziemnomorskim charakterze, dysponująca 4 kilometrami wybrzeża, której zabytkowa część położona jest około 8 km wgłąb lądu. Połączenie gór i morza gwarantuje niezwykłe widoki i sprawia, że jest to idealne miejsce nie tylko dla amatorów pieszych wędrówek, ale również sportów wodnych i plażowania

Wąskie uliczki, białe domki, imponujący kościół z początków XX wieku tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Poza spacerem po starym mieście warto również spróbować dań z szerokiej oferty gastronomicznej, którą może się pochwalić Benissa. Są to m.in. tradycyjnie kiełbasy i lokalne potrawy z ryżu: arroz al horno (danie z pieczonego ryżu), arroz con haba pelada (ryż z bobem) czy arroz con judías y nabos (ryż z fasolką i brukwią) lub el putxero de polp czyli specjalność lokalnej kuchni (danie z ryżu, różnego rodzaju warzyw i ośmiornicy). Odwiedzając Benissę warto wybrać się także do miejscowości Moraria, która kusi malowniczym wybrzeżem o krystalicznie czystych wodach. Jedną z najbardziej urokliwych plaż w tej okolicy jest Playa Portet o białym piasku i spokojnej, turkusowej wodzie. Okolice Benissy i Morariy obfitują również w liczne ścieżki spacerowe, a trasa niektórych z nich prowadzi wzdłuż wybrzeża zapewniając tym samym fantastyczne widoki. W okolicy jest sporo miejsc, gdzie można się zatrzymać, aby zrobić piknik lub odpocząć na łonie natury.