Czarujące apartamenty położone w najwyższym punkcie wzgórza w Benahavís

Imponujące widoki, bogata strefa wspólna, wspaniała lokalizacja

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavís

Cena

859 000 EUR

Opis oferty

Niezwykły kompleks oferujący ekskluzywne apartamenty, które zapewnią luksusowe i wygodne życie, w towarzystwie jednych z piękniejszych krajobrazów na Costa del Sol. Luksusowe jednostki zostały rozmieszczone w 7 blokach, które dla podkreślenia niezwykłej ekskluzywności tego miejsca posiadają tylko 2 apartamenty na każdym piętrze. Mieszkania są doskonale zaprojektowane z myślą o zapewnieniu swoim mieszkańcom przestronnych wnętrz o wysokim standardzie wykończeń. Spektakularne balkony oferują imponujące widoki na całe wybrzeże i zatokę Marbella, aż do Skały Gibraltarskiej z Afryką w tle, co sprawia, że jest to idealne miejsce, aby cieszyć się zarówno śródziemnomorskim krajobrazem, jak i luksusowym stylem życia.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 199 m2

odległość od plaży: 10 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

144 m2

powierzchnia tarasu

55 m2

widok

na morze

standard

deweloperski

piętro

1

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

odległość od pola golfowego

4 km

odległość od lotniska

72 km

Wyróżniki oferty

WYBÓR

Szeroki wybór ekskluzywnych apartamentów

WIDOKI

Imponujące widoki na całe wybrzeże

PROJEKT

Charakteryzujący się komfortem i dbałością o szczegóły

PRZESTRZENIE

Pełne słońca, przytulne pomieszczenia

STREFA WSPÓLNA

Niesamowicie bogate strefy wspólne

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavís - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji

Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.