Działki z projektem willi w unikalnym resorcie nowej ery z cudownym widokiem na morze w okolicy Marbelli

Atrakcyjna lokalizacja, widok na morze, kompleks pełen atrakcji

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavís

Cena

835 000 EUR

Opis oferty

Działka prezentowana w ofercie to jedna z pięciu działek w jednej z najlepszych lokalizacji, o jednych z piękniejszych widoków na wybrzeżu Costa del Sol. Nieruchomość położona jest pomiędzy morzem a górami, na terenie unikalnego kompleksu, oddalonego o ok 13 km od centrum Marbelli. Prezentowana w ofercie działka posiada 1960 m2, orientację południową. Rozciągają się z niej widoki na morze, pole golfowe, jezioro, Maroko oraz Gibraltar. Zakup działki wiąże się z obowiązkiem wybudowania na niej willi zgodnie z projektem dewelopera.
Resort, w którym położona jest nieruchomość charakteryzuje piękne otoczenie oraz bardzo bogata strefa rekreacyjna, obejmująca m.in. jezioro, sztuczną plażę, pole golfowe, tenis, spa, ośrodek jeździecki. Jest to wyjątkowa lokalizacja pośród fascynującego, naturalnego środowiska.
Inne dostępne działki: 1839,36 m2 (orientacja południowo-zachodnia, cena 648.000 EUR); 1863,53 m2 (orientacja południowa, cena: 915.000 EUR); 1957,96 m2 (orientacja południowa, cena: 836.000 EUR).
*Cena prezentowana w ofercie obejmuje wyłącznie cenę działki.

odległość od plaży: 9 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

394 m2

powierzchnia działki

1863 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowa

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

siłownia / spa

opcjonalnie

piwnica

tak

odległość od pola golfowego

500 m

odległość od lotniska

62 km

Wyróżniki oferty

WIDOK

Widok na morze

RESORT

Resort pełen atrakcji

WILLA

Działka z projektem willi

OTOCZENIE

Naturalne otoczenie

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Marbella - najbardziej prestiżowe miejsce na Costa del Sol dla koneserów luksusowych marek i świetnych restauracji

Słynny, luksusowy kurort na wybrzeżu Costa del Sol, wybierany przez gwiazdy światowego formatu, nie tylko na miejsce urlopu, ale także ich letniej rezydencji. Mimo, że Marbella zaczęła być popularna wśród turystów dopiero w drugiej połowie XX wieku, szybko zyskała sławę w całej Europie, a z czasem i na świecie. Ekskluzywny port Puerto Banús, otwarty w latach 70-tych ubiegłego wieku, w obecności wielu osobistości, jest jednym z najbardziej charakterystycznych symboli Marbelli. To prestiżowe miejsce rozrywki jest pełne imponujących jachtów i eleganckich butików międzynarodowych marek. Amatorzy luksusu na pewno znajdą tam coś dla siebie: nowoczesne kasyna, podświetlane pola golfowe, drogie sklepy, ekskluzywne centra handlowe, restauracje i bary. Choć przede wszystkim właśnie z tym kojarzy się Marbella, to nie jest to jedyne, co ma do zaoferowania odwiedzającym. Budynek ratusza datowany na XVI wiek, Plaza de los Naranjos czyli urokliwy plac pełen drzewek pomarańczowych, wąskie uliczki i białe domki oraz zabytki kultury chrześcijańskiej i islamu, to tylko niektóre z atrakcji jakie kryje w sobie to nadmorskie miasteczko.