Ekologiczna willa w Benahavís

Pierwszy zrównoważony i organiczny projekt architektoniczny w Hiszpanii

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavís

Cena

1 530 000 EUR

Opis oferty

Jedna z trzynastu wyjątkowych willi położonych w urbanizacji zlokalizowanej w Benahavis. To pierwszy zrównoważony i organiczny projekt architektoniczny w Hiszpanii. Wille zostały zaprojektowane tak, by odzwierciedlały filozofię szczęśliwego, ekologicznego życia, w szczególnej łączności z naturą. Koncept architektoniczny to ponad 5.000 m2 zieleni utworzonej przez śródziemnomorskie ogrody z pergolami i sadami, basenami i tarasami. Strefy wspólne stanowią tym samym naturalną oazę otoczoną lasami, drzewami owocowymi i kwiatami, tak, by mieszkańcy mogli głęboko poczuć i przeżyć każdy aspekt śródziemnomorskiej natury. To połączenie piękna, innowacji i odpowiedzialności za środowisko.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 599 m2

odległość od plaży: 7 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

187 m2

powierzchnia działki

527 m2

powierzchnia tarasów

120 m2

solarium

92 m2

widok

na okolicę

ekspozycja

zachodnia

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

4

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

20 m2

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

termin rozpoczęcia budowy

XII/2019

termin zakończenia budowy

VI/2021

odległość od pola golfowego

3 km

odległość od lotniska

70 km

Wyróżniki oferty

BUDOWNICTWO EKOLOGICZNE

Piękno, innowacja, odpowiedzialność za środowisko

NATURALNE OTOCZENIE

Ponad 5.000 m2 zieleni, śródziemnomorskie ogrody z pergolami i sadami, basenami i tarasami

HARMONIA Z PRZYRODĄ

Życie w zgodzie z naturą, balans, szczęście w śródziemnomorkim krajobrazie

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavis - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji

Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.