Ekologiczna willa w Benahavís

Pierwszy zrównoważony i organiczny projekt architektoniczny w Hiszpanii

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavís

Cena

1 850 000 EUR

Opis oferty

Jedna z trzynastu wyjątkowych willi położonych w urbanizacji zlokalizowanej w Benahavis. To pierwszy zrównoważony i organiczny projekt architektoniczny w Hiszpanii. Wille zostały zaprojektowane tak, by odzwierciedlały filozofię szczęśliwego, ekologicznego życia, w szczególnej łączności z naturą. Koncept architektoniczny to ponad 5.000 m2 zieleni utworzonej przez śródziemnomorskie ogrody z pergolami i sadami, basenami i tarasami. Strefy wspólne stanowią tym samym naturalną oazę otoczoną lasami, drzewami owocowymi i kwiatami, tak, by mieszkańcy mogli głęboko poczuć i przeżyć każdy aspekt śródziemnomorskiej natury. To połączenie piękna, innowacji i odpowiedzialności za środowisko.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 652 m2

odległość od plaży: 7 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

227 m2

powierzchnia działki

503 m2

powierzchnia tarasów

162 m2

solarium

70 m2

widok

na okolicę

ekspozycja

południowo-wschodnia

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

4

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

33 m2

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

termin rozpoczęcia budowy

XII/2019

termin zakończenia budowy

VIII/2022

odległość od pola golfowego

3 km

odległość od lotniska

70 km

Wyróżniki oferty

BUDOWNICTWO EKOLOGICZNE

Piękno, innowacja, odpowiedzialność za środowisko

NATURALNE OTOCZENIE

Ponad 5.000 m2 zieleni, śródziemnomorskie ogrody z pergolami i sadami, basenami i tarasami

HARMONIA Z PRZYRODĄ

Życie w zgodzie z naturą, balans, szczęście w śródziemnomorkim krajobrazie

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavis - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji

Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.