Futurystyczna willa z widokiem na morze

Willa zaprojektowana i wykonana unikalnym stylu architektonicznym

Lokalizacja

Costa Blanca, Benissa

Cena

2 725 000 EUR

Opis oferty

Wspaniała willa zlokalizowana na Costa Blanca zaprojektowana i wykonana unikalnym stylu architektonicznym. Nieruchomość wyjątkowa, z niesamowitym klimatem, przeznaczona dla osób które potrafią docenić kreatywność zastosowanych rozwiązań i wysoki standard wybranych do budowy i wykończenia materiałów. Prezentowana nieruchomość w Hiszpanii to jedyna w swoim rodzaju willa zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze i wyjątkowo oryginalne obecnie koncepcje w architekturze, w połączeniu ze znakomitą lokalizacją oraz panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Koncepcja, o której mowa wykorzystuje w największym stopniu naturalnie zastany ekosystem i stara się jak najmniej inwazyjnie wpisać nowoczesną bryłę w istniejący krajobraz. Wizja architekta w pełni uwzględnia potrzeby okolicznej fauny i flory, zakładając przyjazną kohabitację pierwiastka naturalnego i mieszkańców nieruchomości na jednej przestrzeni, w niezakłóconej symbiozie. Projektanci tej wyjątkowej nieruchomości w Hiszpanii wykorzystują elementy naturalnego budownictwa, uzupełniając je umiejętnie nowoczesną technologią. Spektakularny efekt końcowy podkreślają niezwykle estetyczne rozwiązania designerskie i wykończeniowe, co sprawia, że mamy do czynienia z architektonicznym dziełem sztuki.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 761 m2

odległość od plaży: 3 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

670 m2

powierzchnia działki

1567 m2

powierzchnia tarasów

336 m2

widok

na morze

ekspozycja

połudnopwa

willa personalizowana

tak

standard

pod klucz

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

139 m2

siłownia / spa

opcjonalnie

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

termin zakończenia budowy

24 miesiące

odległość od pola golfowego

7 km

odległość od lotniska

90 km

Wyróżniki oferty

FUTURYSTYCZNY PROJEKT

Niesamowita, niepowtarzalna myśl architektoniczna

BASEN INFINITY

Widok na morze z basenu infinity

PERSONALIZACJA

Możliwość personalizacji willi

ORYGINALNOŚĆ, NOWOCZESNOŚĆ

Jedyny taki projekt w Hiszpanii

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benissa to mała miejscowość o śródziemnomorskim charakterze, dysponująca 4 kilometrami wybrzeża, której zabytkowa część położona jest około 8 km w głąb lądu. Połączenie gór i morza gwarantuje niezwykłe widoki i sprawia, że jest to idealne miejsce nie tylko dla amatorów pieszych wędrówek, ale również sportów wodnych i plażowania

Wąskie uliczki, białe domki, imponujący kościół z początków XX wieku tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Poza spacerem po starym mieście warto również spróbować dań z szerokiej oferty gastronomicznej, którą może się pochwalić Benissa. Są to m.in. tradycyjnie kiełbasy i lokalne potrawy z ryżu: arroz al horno (danie z pieczonego ryżu), arroz con haba pelada (ryż z bobem) czy arroz con judías y nabos (ryż z fasolką i brukwią) lub el putxero de polp czyli specjalność lokalnej kuchni (danie z ryżu, różnego rodzaju warzyw i ośmiornicy). Odwiedzając Benissę warto wybrać się także do miejscowości Moraria, która kusi malowniczym wybrzeżem o krystalicznie czystych wodach. Jedną z najbardziej urokliwych plaż w tej okolicy jest Playa Portet o białym piasku i spokojnej, turkusowej wodzie. Okolice Benissy i Morariy obfitują również w liczne ścieżki spacerowe, a trasa niektórych z nich prowadzi wzdłuż wybrzeża zapewniając tym samym fantastyczne widoki. W okolicy jest sporo miejsc, gdzie można się zatrzymać, aby zrobić piknik lub odpocząć na łonie natury.