Kameralna, nowoczesna willa z basenem na wybrzeżu Costa del Sol

Prywatny basen, zielona okolica, z widokiem na morze oraz pole golfowe

Lokalizacja

Costa del Sol, Estepona

Cena

598 000 EUR

Opis oferty

Willa prezentowana w ofercie to jedna spośród ośmiu wyjątkowych nieruchomości, których projekt został zainspirowany cudownym krajobrazem, który je otacza, a który tworzą szerokie pola golfowe, piękno gór i blask Morza Śródziemnego. Willa posiada prywatny basen o powierzchni 25 m2. Nieruchomość rozłożona jest na dwóch poziomach, a także posiada piwnicę. Trzy sypialnie zostały rozmieszczone dla zwiększenia komfortu na pierwszym piętrze, natomiast parter jest przestrzenny i wypełniony naturalnym światłem, przechodzący w taras oraz prywatny basen. Każda z sypialni posiada dostęp do prywatnego, zadaszonego tarasu, co dodatkowo zwiększa poczucie przestrzeni oraz zapewnia wyjątkowe widoki zaraz po przebudzeniu. Te nowoczesne wille zostały zaprojektowane tak, aby cieszyć się otwartą, jasną oraz zintegrowaną z naturą atmosferą.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 223 m2

odległość od plaży: 3 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia działki

491 m2

powierzchnia tarasów

121 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-zachodnia

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

25 m2

siłownia / spa

nie

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

odległość od pola golfowego

6 km

odległość od lotniska

84 km

Wyróżniki oferty

POŁOŻENIE

Położenie wśród zieleni i natury

PROJEKT

Nowoczesny i funkcjonalny projekt

BASEN

Prywatny basen

WIDOK

Przyjemny widok po przebudzeniu

ARCHITEKTURA

Naturalne światło i poczucie przestrzeni

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Estepona - urocza, nadmorska miejscowość na południowym wybrzeżu Hiszpanii, słynąca z pięknego starego miasta i imponującej mariny wraz z okazałą latarnią morską

Estepona nazywana jest „ogrodem” Costa del Sol z powodu pięknie ukwieconej, zabytkowej starówki oraz niesamowitej, śródziemnomorskiej roślinności starannie pielęgnowanej przez mieszkańców. W zabytkowym centrum miasta z dbałością odnowiono ponad 14 kilometrów urokliwych, andaluzyjskich uliczek i placów, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i turyści chętnie spędzają tu wolny czas. Z zachodniej części Estepony zwiedzający mogą podziwiać efektowny widok na Gibraltar. Miasto zachwyci nie tylko admiratorów pięknej, andaluzyjskiej architektury, ale też miłośników golfa i koneserów dobrego jedzenia. W okolicach Estepony znajduje się wiele prestiżowych pól golfowych. Na jednym z nich, w La Resina Golf & Country Club swój luksusowy dom w Hiszpanii posiada sam Cristiano Ronaldo. To najlepiej świadczy o atrakcyjności tej części Costa del Sol. Wokół luksusowych nieruchomości powstaje najlepsza infrastruktura. W licznych restauracjach i barach bez problemu znajdziemy odpowiednie menu – najlepsze owoce morza i inne przysmaki andaluzyjskiej, hiszpańskiej czy światowej kuchni.