Komfortowa willa z panoramicznym widokiem na morze oraz prywatnym basenem na Costa del Sol

Prywatny basen, panoramiczny widok na morze, prestiżowa lokalizacja

Lokalizacja

Costa del Sol, Estepona

Cena

1 250 000 EUR

Opis oferty

Prezentowana w ofercie willa to jedna z dwunastu willi o wyjątkowym, współczesnym designie, położonych w jednej z najpopularniejszych dzielnic w Esteponie, na obszarze słynnej New Golden Mile, lokalizacji obfitej w wiele ciekawych miejsc, takich jak piękne plaże oraz prestiżowe pola golfowe, takie jak El Paraiso i Atalaya. Willa posiada prywatny basen bez krawędzi typu Infinity o wymiarach 70 m2. Rozległe i płaskie obszary ogrodowe oferują wspaniałe panoramiczne widoki na morze. Dom został zaprojektowany, tak żeby stworzyć klimatyczne miejsce, w którym przyszły właściciel będzie mógł odpocząć, odnaleźć równowagę, a także czerpać z uroków życia na hiszpańskim wybrzeżu Costa del Sol.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 5

powierzchnia budowlana: 398 m2

odległość od plaży: 3 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia działki

1028 m2

powierzchnia tarasów

242 m2

solarium

110 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowa

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

70 m2

siłownia / spa

opcjonalnie

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

odległość od pola golfowego

5 km

odległość od lotniska

69 km

Wyróżniki oferty

BASEN

Prywatny basen

TARASY

Przestronne tarasy

WIDOK

Widok na morze

LOKALIZACJA

Prestiżowa lokalizacja

ARCHITEKTURA

Współczesny projekt

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Estepona - urocza, nadmorska miejscowość na południowym wybrzeżu Hiszpanii, słynąca z pięknego starego miasta i imponującej mariny wraz z okazałą latarnią morską

Estepona nazywana jest „ogrodem” Costa del Sol z powodu pięknie ukwieconej, zabytkowej starówki oraz niesamowitej, śródziemnomorskiej roślinności starannie pielęgnowanej przez mieszkańców. W zabytkowym centrum miasta z dbałością odnowiono ponad 14 kilometrów urokliwych, andaluzyjskich uliczek i placów, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i turyści chętnie spędzają tu wolny czas. Z zachodniej części Estepony zwiedzający mogą podziwiać efektowny widok na Gibraltar. Miasto zachwyci nie tylko admiratorów pięknej, andaluzyjskiej architektury, ale też miłośników golfa i koneserów dobrego jedzenia. W okolicach Estepony znajduje się wiele prestiżowych pól golfowych. Na jednym z nich, w La Resina Golf & Country Club swój luksusowy dom w Hiszpanii posiada sam Cristiano Ronaldo. To najlepiej świadczy o atrakcyjności tej części Costa del Sol. Wokół luksusowych nieruchomości powstaje najlepsza infrastruktura. W licznych restauracjach i barach bez problemu znajdziemy odpowiednie menu – najlepsze owoce morza i inne przysmaki andaluzyjskiej, hiszpańskiej czy światowej kuchni.