Komfortowy apartament w uroczym zakątku Estepony

Kameralny kompleks, bliskość plaży, niepowtarzalna architektura

Lokalizacja

Costa del Sol, Estepona

Cena

585 000 EUR

Opis oferty

Stylowe apartamenty w kameralnym kompleksie składającym się tylko z 51 apartamentów. Promocja obejmuje apartamenty z 2, 3 lub 4 sypialniami do wyboru, miejsce garażowe oraz komórkę lokatorską. Ekskluzywna lokalizacja zapewnia bliskość plaży w odległości do 2km, 8km od pola golfowego oraz 83 km od lotniska w Maladze. Niepowtarzalna okazja do zamieszkania w jednym z piękniejszych miejsc na południowym wybrzeżu Hiszpanii.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 248 m2

odległość od plaży: 2 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

113 m2

powierzchnia tarasu

69 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowa

standard

deweloperski

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

odległość od pola golfowego

8 km

odległość od lotniska

83 km

Wyróżniki oferty

ARCHITEKTURA

Nowoczesny projekt

WNĘTRZA

Stylowe wnętrza pełne światła

WIDOKI

Wspaniałe widoki na morze

KOMFORT

Idealne miejsce do wyciszenia

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Estepona - urocza, nadmorska miejscowość na południowym wybrzeżu Hiszpanii, słynąca z pięknego starego miasta i imponującej mariny wraz z okazałą latarnią morską

Estepona nazywana jest „ogrodem” Costa del Sol z powodu pięknie ukwieconej, zabytkowej starówki oraz niesamowitej, śródziemnomorskiej roślinności starannie pielęgnowanej przez mieszkańców. W zabytkowym centrum miasta z dbałością odnowiono ponad 14 kilometrów urokliwych, andaluzyjskich uliczek i placów, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i turyści chętnie spędzają tu wolny czas. Z zachodniej części Estepony zwiedzający mogą podziwiać efektowny widok na Gibraltar. Miasto zachwyci nie tylko admiratorów pięknej, andaluzyjskiej architektury, ale też miłośników golfa i koneserów dobrego jedzenia. W okolicach Estepony znajduje się wiele prestiżowych pól golfowych. Na jednym z nich, w La Resina Golf & Country Club swój luksusowy dom w Hiszpanii posiada sam Cristiano Ronaldo. To najlepiej świadczy o atrakcyjności tej części Costa del Sol. Wokół luksusowych nieruchomości powstaje najlepsza infrastruktura. W licznych restauracjach i barach bez problemu znajdziemy odpowiednie menu – najlepsze owoce morza i inne przysmaki andaluzyjskiej, hiszpańskiej czy światowej kuchni.