Luksusowe apartamenty nad Morzem Śródziemnym

Bliskość Morza Śródziemnego, unikalna architektura, prywatne jacuzzi

Lokalizacja

Costa del Sol, Fuengirola

Cena

990 000 EUR

Opis oferty

Kompleks powstał jako wyraz maksymalnego luksusu i ekskluzywności. Projekt cieszy się sąsiedztwem 5-gwiazdkowego Hotelu Higuerón a jego mieszkańcy mogą cieszyć się całą infrastrukturą hotelową na niezwykle hojnych warunkach. Projekt, który obejmuje 26 apartamentów otoczonych Morzem Śródziemnym i rodzimą roślinnością tego obszaru. Unikalna architektura z własną tożsamością, a także inteligentny projekt i materiały najwyższej jakości, zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, to założenia tego projektu. Atrakcyjna lokalizacja to kolejny atut kompleksu, który gwarantuje nam bliskość takich rozrywek jak przepiękne plaże czy pola golfowe.

liczba sypialni: 2

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 115 m2

odległość od plaży: 2 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

115 m2

powierzchnia tarasu

92 m2

widok

na morze

ekspozycja

północna

standard

deweloperski

piętro

1

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

wspólny

basen

prywatny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

miejsce postojowe zewnętrzne

komórka lokatorska

nie

odległość od pola golfowego

7 km

odległość od lotniska

20 km

Wyróżniki oferty

ARCHITEKTURA

Nowoczesna architektura

WIDOKI

Wspaniałe widoki

TARAS-SOLARIUM

Taras lub solarium w każdym apartamecie

DESIGN

Stylowy design

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Reserva del Higuerón - nowoczesna, ekskluzywna enklawa zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch należących do najpiękniejszych andaluzyjskich „białych miasteczek” na Costa del Sol, czyli Banalmádena Pueblo i Mijas Pueblo

Położenie na wzgórzach sprawia, że patrząc na południe mieszkańcy tego wyjątkowego miejsca mogą cieszyć się fantastycznym, panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Całość, od północy otaczają piękne, zielone wzgórza masywu Sierra de Mijas. Tym samym właściciele nieruchomości w kompleksie Reserva del Higuerón swobodnie korzystają z nowoczesnej infrastruktury nadmorskich kurortów takich jak Fuengirola i Benalmadena, ale posiadają też dogodny dostęp do historycznej części Costa del Sol, która przed wiekami ze względów bezpieczeństwa rozwijała się na wzgórzach, gdzie ryzyko ataków pirackich było mniejsze. Dodatkowym atutem jest bliskość portu lotniczego i całego zaplecza urbanistycznego stolicy regionu - Malagi. Urbanizacja charakteryzuje się wysublimowaną, wtapiającą się w naturalny krajobraz architekturą oraz wyjątkowo rozbudowanymi strefami rekreacji i wypoczynku. Infrastruktura sportowa, zaplecze gastronomiczne oraz wyjątkowo komfortowe strefy co-workingowe oferują dużo więcej niż standardowe nieruchomości wakacyjne w Hiszpanii. Poszukujących w prawdziwie luksusowej nieruchomości na Costa del Sol ta wyjątkowa enklawa z pewnością nie rozczaruje.