Luksusowy penthouse w butikowym kompleksie

Kameralny kompleks, prestiżowa lokalizacja

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavis

Cena

911 800 EUR

Opis oferty

Apartament prezentowany w ofercie to dwupiętrowy penthouse z trzema sypialniami oraz trzema łazienkami, położony w butikowym, nowoczesnym i innowacyjnym kompleksie mieszkaniowym, zlokalizowanym w miejscowości Benahavis. Jest to bardzo przemyślana urbanizacja z zaledwie 24 przytulnymi i dyskretnymi apartamentami, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Europie, której wyjątkowa lokalizacja pozwala cieszyć się spektakularnymi widokami na morze i góry. Przy jego tworzeniu pracował wysokiej klasy zespół profesjonalistów, którzy starali się stworzyć koncepcję łączącą najnowszy projekt architektoniczny i wysoką jakość życia mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem wspaniałej przyrody. Projekt budowlany posiada certyfikat BREEAM. Istnieje również możliwość wyposażenia prezentowanego apartamentu w prywatny basen.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 276 m2

odległość od plaży: 6 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

137 m2

powierzchnia tarasu

124 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo - zachodnia

standard

deweloperski

piętro

2

liczba poziomów w apartamencie

2

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin rozpoczęcia budowy

X/2018

termin zakończenia budowy

VII/2020

odległość od pola golfowego

2 km

odległość od lotniska

66 km

Wyróżniki oferty

BASEN

Wspólny basen inspirowany stylem arabskim

DESIGN

Dużo naturalnego światła

TARASY

Wygodne, duże tarasy

WNĘTRZA

Koncepcja otwartego planu

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavis - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji.

Kompleks położony jest w ekskluzywnej lokalizacji, w samym sercu Costa del Sol, u podnóża białego miasteczka. Zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem od Marbelli i Puerto Banús, a także Estepony. Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.