Niestandardowe rozwiązania w otoczeniu lasu śródziemnomorskiego

Nieskończone widoki, niestandardowa architektura, otoczona śródziemnomorskim lasem

Lokalizacja

Costa del Sol, Fuengirola

Cena

3 500 000 EUR

Opis oferty

Charakteryzując się wizualną siłą swoich organicznych form i spektakularnymi widokami na morze, ta rezydencja stała się wyjątkową okazją, która znacząco wyróżnia się na tle innych. Głównym celem projektu było zalanie przestrzeni naturalnym światłem w każdym pomieszczeniu w domu. Ubrana w biel fasada z akcentami drewna, spójnie idą w parze, tworząc sugestywną wizualną grę faktur. Prostota sylwetki, pomysłowe połączenie materiału i harmonia to klucze do tej willi. Otoczona jest przez śródziemnomorski las z karobami, sosnami, oliwkami i roślinami aromatycznymi, z dobrze znanymi zapachami, takimi jak rozmaryn i tymianek, oraz z widokami na morze na horyzoncie.

liczba sypialni: 5

liczba łazienek: 5

powierzchnia budowlana: 993 m2

odległość od plaży: 1,5 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

534 m2

powierzchnia działki

1958 m2

powierzchnia tarasów

261 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-zachodnia

willa personalizowana

nie

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

128 m2

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

nie

termin zakończenia budowy

20 miesięcy od podpisania umowy

odległość od pola golfowego

9 km

odległość od lotniska

20 km

Wyróżniki oferty

BASEN

Prywatny basen

POMIESZCZENIA

Przestrzenne, pełne światła

PROJEKT

Niestandardowa architektura

SIŁOWNIA

Prywatna siłownia

ATMOSFERA

Oaza relaksu i odpoczynku

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Reserva del Higuerón - nowoczesna, ekskluzywna enklawa zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch należących do najpiękniejszych andaluzyjskich „białych miasteczek” na Costa del Sol, czyli Banalmádena Pueblo i Mijas Pueblo

Położenie na wzgórzach sprawia, że patrząc na południe mieszkańcy tego wyjątkowego miejsca mogą cieszyć się fantastycznym, panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Całość, od północy otaczają piękne, zielone wzgórza masywu Sierra de Mijas. Tym samym właściciele nieruchomości w kompleksie Reserva del Higuerón swobodnie korzystają z nowoczesnej infrastruktury nadmorskich kurortów takich jak Fuengirola i Benalmadena, ale posiadają też dogodny dostęp do historycznej części Costa del Sol, która przed wiekami ze względów bezpieczeństwa rozwijała się na wzgórzach, gdzie ryzyko ataków pirackich było mniejsze. Dodatkowym atutem jest bliskość portu lotniczego i całego zaplecza urbanistycznego stolicy regionu - Malagi. Urbanizacja charakteryzuje się wysublimowaną, wtapiającą się w naturalny krajobraz architekturą oraz wyjątkowo rozbudowanymi strefami rekreacji i wypoczynku. Infrastruktura sportowa, zaplecze gastronomiczne oraz wyjątkowo komfortowe strefy co-workingowe oferują dużo więcej niż standardowe nieruchomości wakacyjne w Hiszpanii. Poszukujących w prawdziwie luksusowej nieruchomości na Costa del Sol ta wyjątkowa enklawa z pewnością nie rozczaruje.