Nowoczesna, funkcjonalna i bardzo elegancka willa na Costa Blanca

Spektakularny widok na morze, intymność, prywatność, nowoczesne trendy architektonczne

Lokalizacja

Costa Blanca, Calpe

Cena

1 275 000 EUR

Opis oferty

Jednorodzinna willa ze spektakularnym, panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne położona w najpiękniejszej części Costa Blanca - w Calpe jest z pewnością ikoną nowoczesności w połączeniu z luksusowym wykończeniem wnętrz. Uprzywilejowana lokalizacja nieruchomości gwarantująca poczucie prywatności, intymność w każdym zakątku jakże rozległej działki, na tarasie oraz w strefie basenowej sprawia, że zostaną zaspokojone nawet najsurowsze wymagania przyszłego nabywcy. Deweloper z ponad 40-letnim doświadczeniem na tym rynku stara się zapewnić maksimum komfortu nie rezygnując z awangardowego podejścia w interior designie. Panoramiczny, zróżnicowany widok na morze ze słynnym Peñón de Ifach na horyzoncie jednoznacznie tworzą atmosferę harmonii oraz relaksu. Związek architektury z krajobrazem można docenić zarówno w strefie dziennej nieruchomości, jak również w strefie prywatnej, dzięki znakomitemu wykorzystaniu przez architekta naturalnej różnicy poziomów.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 5

powierzchnia budowlana: 380 m2

odległość od plaży: 2 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

284 m2

powierzchnia działki

1028 m2

powierzchnia tarasów

241 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowa

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

31 m2

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

odległość od pola golfowego

7 km

odległość od lotniska

82 km

Wyróżniki oferty

WIDOK

Panoramiczny widok na morze

ARCHITEKTURA

Ciekawy projket willi

DESIGN

Niebanalne wykończenia wnętrz

PRYWATNOŚĆ

Fenomenalne położenie

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Znana turystyczna miejscowość na wybrzeżu Costa Blanca. Punktem orientacyjnym jest wzniesienie Peñón de Ifach widoczne z niemalże ze wszystkich zakątków miasta (jego wysokość wynosi 332 m n.p.m.). Ze wzgórza przy dobrej pogodzie można obserwować pobliską Ibizę.

Calpe zachwyca swoim urokiem nie tylko turystów, ale także rezydentów, którzy mają w pobliżu swoje drugie domy. W przeszłości Calpe było prężnie rozwijającym się rybackim miastem, zamieszkiwanym kolejno przez liczne cywilizacje, które ze względu na strategiczne położenie portu w tej części Morza Śródziemnego. Według niektórych historyków już Fenicjanie zbudowali tu swoją osadę, a następnie osiedlili się tu Rzymianie, po których do dziś pozostały wspaniałe naturalne baseny zwane „Baños de la Reina”. Również do dnia dzisiejszego widoczny jest wpływ Maurów na kulturę i architekturę tego regionu. Calpe to także, a może przede wszystkim piękne piaszczyste plaże i atrakcyjne promenady nadmorskie pełne barów i restauracji. Wśród nich na szczególne uznanie zasługują Arenal-Bol oraz Levante-Fossa, które gwarantują bezpieczny i komfortowy wypoczynek przez cały rok. W okolicach Calpe znajduje się również wiele małych, ustronnych plaż, zatoczek zwanych po hiszpańsku „la cala”, które latem dają schronienie od zgiełku turystycznego. Ze względu na swoje niezaprzeczalne walory krajobrazowe, Calpe stało się popularnym centrum turystycznym oraz miejscem chętnie odwiedzanym przez mieszkańców z całej Europy, w tym liczną rzeszę Polaków.