Nowoczesna willa na wzgórzu, z widokiem na morze, wśród pól golfowych

Prywatny basen, widok na morze, otoczenie pól golfowych

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavis

Cena

2 700 000 EUR

Opis oferty

Nowoczesna i stylowa willa usytuowana we wspaniałym otoczeniu, na wzgórzu, z którego można podziwiać widoki na morze. Otoczona przez krajobraz pełen roślinności oraz zieloną oazę pól golfowych. Posiada prywatny duży basen bez krawędzi o powierzchni 85 m2 oraz ogród. Jest to funkcjonalny, zrównoważony projekt, który dąży do osiągnięcia maksymalnej wydajności energetycznej. Okolica stwarza wiele możliwości spędzania wolnego czasu, od gry w golfa na prestiżowych polach golfowych, po kluby tenisowe, sporty wodne, klub polo, jazdę konną, i wiele innych. Wszystko co potrzeba, by czerpać radość z życia i dobrze się bawić na hiszpańskim Wybrzeżu Słońca - Costa del Sol.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 476 m2

odległość od plaży: 6 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

359 m2

powierzchnia działki

1669 m2

powierzchnia tarasów

326 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-wschodnia

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

85 m2

siłownia / spa

nie

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

odległość od pola golfowego

1000 m

odległość od lotniska

66 km

Wyróżniki oferty

BASEN

Prywatny basen

DESIGN

Nowoczesne wnętrza

ARCHITEKTURA

Otwarty plan przestrzeni

POŁOŻENIE

Położenie na wzgórzu

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavis - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji

Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor, która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.