Nowoczesność i luksus w pieszej odległości od pola golfowego na Costa del Sol

Bliskość pola golfowego, nowoczesny projekt, oaza relaksu

Lokalizacja

Costa del Sol, Estepona

Cena

1 055 000 EUR

Opis oferty

Ekskluzywna dzielnica mieszkaniowa w Esteponie, której życie mieszkańców kręci się wokół domu klubowego z restauracją, siłownią, polem golfowym i innymi udogodnieniami. Położona zaledwie 5 minut od plaży i 10 minut od Puerto Banús, willa spełnia wszystkie wymagania ludzi szukających luksusowego stylu życia. Jako jedno z najlepiej ugruntowanych miejsc, obszar ten oferuje różnorodne usługi i udogodnienia tuż za rogiem. W pobliżu znajdują się również liczne pola golfowe, takie jak El Paraíso i Atalaya golf i country club. Wspaniały dom łączący płynnie życie wewnątrz z życiem zewnętrznym, bez problemu wpasuje się w życie nowej rodziny.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 165 m2

odległość od plaży: 4 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia działki

400 m2

widok

na pole golfowe

ekspozycja

zachodnia

willa personalizowana

nie

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

25 m2

siłownia / spa

nie

garaż / miejsce postojowe

miejsce postojowe zewnętrzne

piwnica

tak

termin zakończenia budowy

16 miesięcy

odległość od pola golfowego

220 m

odległość od lotniska

67 km

Wyróżniki oferty

Komfort

Wspaniałe wnętrza

RÓWNOWAGA

Płynne przejście między strefą wewnętrzną i zewnętrzną

PROJEKT

Przemyślany, funkcjonalny projket

POLA GOLFOWE

Piesza odległość od pola golfowego

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Estepona - urocza, nadmorska miejscowość na południowym wybrzeżu Hiszpanii, słynąca z pięknego starego miasta i imponującej mariny wraz z okazałą latarnią morską

Estepona nazywana jest „ogrodem” Costa del Sol z powodu pięknie ukwieconej, zabytkowej starówki oraz niesamowitej, śródziemnomorskiej roślinności starannie pielęgnowanej przez mieszkańców. W zabytkowym centrum miasta z dbałością odnowiono ponad 14 kilometrów urokliwych, andaluzyjskich uliczek i placów, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i turyści chętnie spędzają tu wolny czas. Z zachodniej części Estepony zwiedzający mogą podziwiać efektowny widok na Gibraltar. Miasto zachwyci nie tylko admiratorów pięknej, andaluzyjskiej architektury, ale też miłośników golfa i koneserów dobrego jedzenia. W okolicach Estepony znajduje się wiele prestiżowych pól golfowych. Na jednym z nich, w La Resina Golf & Country Club swój luksusowy dom w Hiszpanii posiada sam Cristiano Ronaldo. To najlepiej świadczy o atrakcyjności tej części Costa del Sol. Wokół luksusowych nieruchomości powstaje najlepsza infrastruktura. W licznych restauracjach i barach bez problemu znajdziemy odpowiednie menu – najlepsze owoce morza i inne przysmaki andaluzyjskiej, hiszpańskiej czy światowej kuchni.