Nowoczesny apartament w otoczeniu prestiżowych pól golfowych

Widok na morze, otoczenie znanych pól golfowych

Lokalizacja

Costa del Sol, Sotogrande

Cena

631 000 EUR

Opis oferty

Apartament prezentowany w ofercie ma trzy sypialnie, tarasy, solarium i położony na drugim piętrze apartamentowca, będącego częścią ekskluzywnego projektu mieszkaniowego, położonego w samym sercu słynnego klubowego kompleksu, w otoczeniu prestiżowych pól golfowych, w Sotogrande. Ten ekskluzywny projekt mieszkaniowy zawiera 80 apartamentów położonych w dziesięciu dwupiętrowych budynkach, podzielonych na trzy segmenty, które okalają trzy wspólne baseny. Każdy z apartamentowców ma osiem przestronnych mieszkań rozłożonych na trzech poziomach (typu: parter, mieszkanie na pierwszym piętrze oraz penthouse). Kompleks przewiduje dużą strefę rekreacyjną do wspólnego użytku, piękne obszary zielone z różnorodnymi gatunkami drzew, ponadto zachowano w nim oryginalne piękno charakteryzujące ten obszar. Ośrodek klubowy to prywatna strefa z bezpośrednim dostępem do autostrady, posiadający dwa pola golfowe, jedyną bramę dostępu, monitorowaną 24 godziny na dobę, ponadto był gospodarzem ważnych turniejów golfowych.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 122 m2

odległość od plaży: 8 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia tarasu

151 m2

solarium

63 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowa

standard

deweloperski

piętro

2

liczba poziomów w apartamencie

2

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

nie

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin zakończenia budowy

IX/2023

odległość od pola golfowego

100 m

odległość od lotniska

112 km

Wyróżniki oferty

BASENY

Trzy baseny na terenie kompleksu

POLA GOLFOWE

Otoczenie prestiżowych pól golfowych

WIDOK

Wspaniały widok na morze

DESIGN

Nowoczesne, przestronne wnętrza

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Sotogrande - ekskluzywna oaza wśród prestiżowych pól golfowych

Nowe osiedle mieszkaniowe znajduje się na terenie kompleksu klubowego, pomiędzy ośrodkami Valderrama Golf oraz Royal Golf Club w Sotogrande. W pobliżu znajdują się znane na całym świecie pola golfowe, a także obiekty rekreacyjne i sportowe, które ma do zaoferowania przystań Marina de Sotogrande, ponadto szkoła Sotogrande International College, centra handlowe i piękne piaszczyste plaże w Alcaidesa, Sotogrande i Guadiaro.
Sotogrande to ekskluzywna miejscowość wybudowana wokół luksusowego portu jachtowego na terenie gminy San Roque na Costa del Sol w okolicach Gibraltaru. Najwyższej jakości infrastruktura i liczne pola golfowe rozlokowane w okolicy sprawiły, że Sotogrande to jedna z najsłynniejszych lokalizacji luksusowych nieruchomości w Hiszpanii, a nawet w Europie. Renoma miejsca spowodowała, że organizatorzy prestiżowych amerykańsko – europejskich rozgrywek golfowych o Puchar Rydera zdecydowali się ulokować je na polu golfowym Valderrama, mimo że tradycyjnie zawody te odbywają się w Stanach Zjednoczonych lub na Wyspach Brytyjskich. Dodatkowo w Sotogrande odbywają się liczne turnieje polo oraz prestiżowe regaty żeglarskie. Wiele z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodzin z Hiszpanii i Gibraltaru posiada stałe lub wakacyjne domy w Sotogrande.