Projekt w zgodzie z naturą w urokliwym Benahavís

Zielona filozofia, cudowna przyroda, spokojne otoczenie

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavis

Cena

2 075 000 EUR

Opis oferty

Ta unikalna, otoczona inspirującą naturą willa, położona jest w dolinie Monte Mayor, w urokliwym podregionie Benahavis, w spokojnym miejscu, pośród naturalnego rezerwatu przyrody. Ideą projektu jest stworzenie poczucia komfortu, przyjemności, dobrego samopoczucia mieszkańców, przy jak największym poszanowaniu naturalnego środowiska. Kształt boomerangu, który posiada ten dom dostosowany został do górskiego terenu, tworząc naturalną oazę z panoramicznymi widokami. Awangardowy design, zrównoważony rozwój, wyrafinowane połączenie tego, co wewnątrz, z tym co na zewnątrz, sprawia, że mieszkańcy współistnieją z otoczeniem w naturalnej symbiozie.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 6

powierzchnia budowlana: 718 m2

odległość od plaży: 11 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

325 m2

powierzchnia działki

2100 m2

powierzchnia tarasów

369 m2

widok

na morze

ekspozycja

wschodnia

willa personalizowana

nie

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

24 m2

siłownia / spa

nie

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

nie

termin rozpoczęcia budowy

2021

termin zakończenia budowy

VI/2022

odległość od pola golfowego

12 km

odległość od lotniska

75 km

Wyróżniki oferty

DESIGN

Prosty i funkcjonalny design

ARCHITEKTURA

Nowoczesna architektura wkomponowana w otoczenie

PRYWATNOŚĆ

Położenie w otoczeniu natury

PROJEKT

Filozofia poszanowania przyrody

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavis - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji.

Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.