Rajski zakątek w sercu Andaluzji

Idylliczne, bezpieczne i spokojne miejsce na granicy Costa del Sol i Costa de La Luz

Lokalizacja

Costa del Sol, Sotogrande

Cena

595 000 EUR

Opis oferty

Kompleks jest zlokalizowany w prowincji Kadyks, w górnym Sotogrande, w niezwykle naturalnym, zielonym otoczeniu. Prestiżowa okolica inwestycji sprawia, że jest to miejsce, które z pewnością zaspokoi najbardziej wyszukane potrzeby i pragnienia. Urbanizacja zlokalizowana nad hiszpańskim wybrzeżem Morza Śródziemnego, w mieście San Roque (Cádiz) w sąsiedztwie parku naturalnego Los Alcornocales oraz ujścia rzeki Guadiaro. Niezwykłe miejsce ze względu na naturalne, typowo śródziemnomorskie otoczenie, które sprawia, że właściciel nieruchomości poczuje się jak w raju. Dodatkowo lokalizacja inwestycji jest świetnie skomunikowana z portem jachtowym, licznymi clubami, mariną, polami golfowymi oraz wieloma innymi miejscami, w których można aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Bliskość kosmopolitycznej miejscowości Sotogrande sprawia, że zakup nieruchomości w kompleksie będzie dobrą inwestycją.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 200 m2

odległość od plaży: 5 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

163 m2

powierzchnia tarasów

61 m2

widok

na okolicę

willa personalizowana

nie

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

nie

termin zakończenia budowy

XI/2020

odległość od pola golfowego

1000 m

odległość od lotniska

110 km

Wyróżniki oferty

PROJEKT WNĘTRZ

Funkcjonalny projekt pomieszczeń

STYL

Nowoczesny styl

NATURA

Życie w zgodzie i w otoczeniu natury

STREFY WSPÓLNE

Kort do padla

BASEN

Wspólny basen dla mieszkańcow

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Sotogrande to ekskluzywna miejscowość wybudowana wokół luksusowego portu jachtowego na terenie gminy San Roque na Costa del Sol w okolicach Gibraltaru

Najwyższej jakości infrastruktura i liczne pola golfowe rozlokowane w okolicy sprawiły, że Sotogrande to jedna z najsłynniejszych lokalizacji luksusowych nieruchomości w Hiszpanii, a nawet w Europie. Renoma miejsca spowodowała, ze organizatorzy prestiżowych amerykańsko – europejskich rozgrywek golfowych o Puchar Rydera zdecydowali się ulokować je na pole golfowym Valderrama, mimo że tradycyjnie zawody te odbywają się w Stanach Zjednoczonych lub na Wyspach Brytyjskich. Dodatkowo w Sotogrande odbywają się liczne turnieje polo oraz prestiżowe regaty żeglarskie. Wiele z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodzin z Hiszpanii i Gibraltaru posiada stałe lub wakacyjne domy w Sotogrande. Jedną z takich osobistości ze świata hiszpańskiej arystokracji jest legalny pretendent do tronu Francji – książę Luis Alfonso de Borbón.