Rajskie wille z najlepszymi widokami na Costa del Sol

Doskonała lokalizacja, nowoczesny design, bezpieczne i komfortowe dla rodzin z dziećmi

Lokalizacja

Costa del Sol, Fuengirola

Cena

850 000 EUR

Opis oferty

Wille znajdują się w pobliżu głównych dróg, a jednocześnie są oddalone od centrum Fuengiroli, Benalmadena, Mijas, Marbelli, Malagi i międzynarodowego lotniska o zaledwie 10-25min drogi. Inwestycja ta wyróżnia się zrównoważonymi zielonymi terenami, ze ścieżkami do spacerów, joggingu i jazdy na rowerze z których mogą cieszyć się jej mieszkańcy. Obejmuje 46 przestronnych domów z 3 sypialniami, zbudowanych według najwyższych standardów, w trzech typach: standardowym (centralnym i narożnym) oraz odwróconym, zaprojektowanym z myślą o zapewnieniu jak najlepszych widoków. Każdy dom posiada własną zamkniętą działkę z ochroną, zapewniający prywatność i intymność. Mieszkańcy mogą cieszyć się wspólnymi tarasami i ogrodami oraz odkrytym basenem z płytką strefą, aby zapewnić bezpieczne i kontrolowane środowisko do zabawy dla dzieci.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 366 m2

odległość od plaży: 2 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

174 m2

powierzchnia działki

192 m2

powierzchnia tarasów

130 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-wschodnia

willa personalizowana

nie

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

piwnica

tak

termin zakończenia budowy

III kwartał 2024

odległość od pola golfowego

8 km

odległość od lotniska

21 km

Wyróżniki oferty

PLAŻA

5 min drogi do najbliższej plaży

STREFA WSPÓLNA

Ogrody, tarasy oraz ogromny basen

WNĘTRZA

Komfort i poczucie relaksu

LOKALIZACJA

Atrakcyjna lokalizacja

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Reserva del Higuerón - nowoczesna, ekskluzywna enklawa zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch należących do najpiękniejszych andaluzyjskich „białych miasteczek” na Costa del Sol, czyli Banalmádena Pueblo i Mijas Pueblo

Położenie na wzgórzach sprawia, że patrząc na południe mieszkańcy tego wyjątkowego miejsca mogą cieszyć się fantastycznym, panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Całość, od północy otaczają piękne, zielone wzgórza masywu Sierra de Mijas. Tym samym właściciele nieruchomości w kompleksie Reserva del Higueron swobodnie korzystają z nowoczesnej infrastruktury nadmorskich kurortów takich jak Fuengirola i Benalmadena, ale posiadają też dogodny dostęp do historycznej części Costa del Sol, która przed wiekami ze względów bezpieczeństwa rozwijała się na wzgórzach, gdzie ryzyko ataków pirackich było mniejsze. Dodatkowym atutem jest bliskość portu lotniczego i całego zaplecza urbanistycznego stolicy regionu - Malagi. Urbanizacja charakteryzuje się wysublimowaną, wtapiającą się w naturalny krajobraz architekturą oraz wyjątkowo rozbudowanymi strefami rekreacji i wypoczynku. Infrastruktura sportowa, zaplecze gastronomiczne oraz wyjątkowo komfortowe strefy co-workingowe oferują dużo więcej niż standardowe nieruchomości wakacyjne w Hiszpanii. Poszukujących w prawdziwie luksusowej nieruchomości na Costa del Sol ta wyjątkowa enklawa z pewnością nie rozczaruje.