Ujmująca posiadłość w bliskiej odległości od pól golfowych w Benahavís

Prestiżowa lokalizacja, bliskość pól golfowych, bogata strefa rozrywki i relaksu

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavís

Cena

4 800 000 EUR

Opis oferty

Spektakularna willa położona w sercu dzielnicy El Herrojo. Współczesny dom z sześcioma sypialniami, otoczony licznymi polami golfowymi z panoramicznym widokiem na wybrzeże Marbelli, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Nueva Andalucía i Puerto Banús. Pomieszczenia rozłożone na trzech kondygnacjach oraz komfortowo połączone windą, tak, że przemieszczanie się między nimi nigdy nie było łatwiejsze. Ogromny, prywatny basen, zewnętrzna kuchnia, wewnętrzne i zewnętrzne strefy relaksu, to i wiele innych udogodnień czeka na swojego nowego właściciela na słonecznej Costa del Sol, który gustuje się w wyrafinowanym luksusie. Bliskość pola golfowego, jest kolejnym z atutów tej niesamowitej rezydencji.

liczba sypialni: 6

liczba łazienek: 8

powierzchnia budowlana: 850 m2

odległość od plaży: 6 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia działki

2074 m2

widok

na pole golfowe

ekspozycja

południowo-wschodnia

willa personalizowana

nie

standard

pod klucz

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

43 m2

siłownia / spa

tak

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

odległość od pola golfowego

850 m

odległość od lotniska

67 km

Wyróżniki oferty

LOKALIZACJA

Otoczenie polami golfowymi

BASEN

Prywatny basen

DESIGN

Stylowe wykończenie wnętrz

GYM

Prywatna siłownia

STREFA ZEWNĘTRZNA

Z kuchnią na świeżym powietrzu oraz częścią wypoczynkową

RELAKS

Komfortowa sala kinowa i pokój gier

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavís - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji

Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.