Ultranowoczesna willa z widokiem na morze

Surowy, awangardowy, pionierski projekt

Lokalizacja

Costa Blanca, Benissa

Cena

1 950 000 EUR

Opis oferty

Wspaniała willa zlokalizowana na Costa Blanca zaprojektowana i wykonana w unikalnym stylu architektonicznym. Nieruchomość wyjątkowa, z niesamowitym klimatem, przeznaczona dla osób które potrafią docenić kreatywność zastosowanych rozwiązań i wysoki standard wybranych do budowy i wykończenia materiałów. Prezentowana nieruchomość w Hiszpanii to jedyna w swoim rodzaju willa zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze i wyjątkowo oryginalne obecnie koncepcje w architekturze, w połączeniu ze znakomitą lokalizacją oraz panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Koncepcja, o której mowa wykorzystuje w największym stopniu naturalnie zastany ekosystem i stara się jak najmniej inwazyjnie wpisać nowoczesną bryłę w istniejący krajobraz. Wizja architekta w pełni uwzględnia potrzeby okolicznej fauny i flory, zakładając przyjazną kohabitację pierwiastka naturalnego i mieszkańców nieruchomości na jednej przestrzeni, w niezakłóconej symbiozie. Projektanci tej wyjątkowej nieruchomości w Hiszpanii wykorzystują elementy naturalnego budownictwa, uzupełniając je umiejętnie nowoczesną technologią. Spektakularny efekt końcowy podkreślają niezwykle estetyczne rozwiązania designerskie i wykończeniowe, co sprawia, że mamy do czynienia z architektonicznym dziełem sztuki.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 1235 m2

odległość od plaży: 3 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

1174 m2

powierzchnia działki

842 m2

powierzchnia tarasów

127 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-wschodnia

willa personalizowana

tak

standard

pod klucz

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

58 m2

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

termin zakończenia budowy

24 miesiące

odległość od pola golfowego

2.5 km

odległość od lotniska

89 km

Wyróżniki oferty

UNIKALNY PROJEKT

Spektakularny obiekt architektoniczny

PRYWATNOŚĆ

Projekt zapewnia poczucie pełnej prywatności oraz intymności

WIDOK

Panoramiczny widok na Morze Śródziemne

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benissa to mała miejscowość o śródziemnomorskim charakterze, dysponująca 4 kilometrami wybrzeża, której zabytkowa część położona jest około 8 km w głąb lądu. Połączenie gór i morza gwarantuje niezwykłe widoki i sprawia, że jest to idealne miejsce nie tylko dla amatorów pieszych wędrówek, ale również sportów wodnych i plażowania

Wąskie uliczki, białe domki, imponujący kościół z początków XX wieku tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Poza spacerem po starym mieście warto również spróbować dań z szerokiej oferty gastronomicznej, którą może się pochwalić Benissa. Są to m.in. tradycyjnie kiełbasy i lokalne potrawy z ryżu: arroz al horno (danie z pieczonego ryżu), arroz con haba pelada (ryż z bobem) czy arroz con judías y nabos (ryż z fasolką i brukwią) lub el putxero de polp czyli specjalność lokalnej kuchni (danie z ryżu, różnego rodzaju warzyw i ośmiornicy). Odwiedzając Benissę warto wybrać się także do miejscowości Moraria, która kusi malowniczym wybrzeżem o krystalicznie czystych wodach. Jedną z najbardziej urokliwych plaż w tej okolicy jest Playa Portet o białym piasku i spokojnej, turkusowej wodzie. Okolice Benissy i Morariy obfitują również w liczne ścieżki spacerowe, a trasa niektórych z nich prowadzi wzdłuż wybrzeża zapewniając tym samym fantastyczne widoki. W okolicy jest sporo miejsc, gdzie można się zatrzymać, aby zrobić piknik lub odpocząć na łonie natury.