Willa pośród natury w urokliwym Benahavís

Symbioza z naturą, spokojne otoczenie, prywatny basen

Lokalizacja

Costa del Sol, Benahavis

Cena

2 500 000 EUR

Opis oferty

Ta unikalna, otoczona inspirującą naturą willa, położona jest w dolinie Monte Mayor, w urokliwym podregionie Benahavis, w spokojnym miejscu, pośród naturalnego rezerwatu przyrody. Ideą projektu jest stworzenie poczucia komfortu, przyjemności, dobrego samopoczucia mieszkańców, przy jak największym poszanowaniu naturalnego środowiska. Awangardowy design, zrównoważony rozwój, wyrafinowane połączenie tego, co wewnątrz, z tym co na zewnątrz, sprawia, że mieszkańcy współistnieją z otoczeniem w naturalnej symbiozie. Willa rozłożona została na dwóch poziomach, posiada 4 sypialnie oraz 7 łazienek, do tego prywatny relaksujący basen. Jest to ciekawy, a zarazem funkcjonalny projekt, który pozwala w pełni korzystać z tego co, ma do zaoferowania śródziemnomorski krajobraz. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bliskiego kontaktu z naturą, odprężenia w naturalnym otoczeniu na południu Hiszpanii.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 7

powierzchnia budowlana: 838 m2

odległość od plaży: 11 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia działki

2050 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-wschodnia

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

34 m2

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

termin rozpoczęcia budowy

VI/2021

termin zakończenia budowy

VI/2022

odległość od pola golfowego

12 km

odległość od lotniska

75 km

Wyróżniki oferty

BASEN

Prywatny basen bez krawędzi

OTOCZENIE

Willa otoczona naturą

DESIGN

Nowoczesny i elegancki styl

ATMOSFERA

Poczucie spokoju i relaksu

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benahavis - naturalna oaza otoczona lasami, drzewami owocowymi i kwiatami. Benahavis jest położone w prowincji Malaga w słonecznej Andaluzji.

Benahavís to urocze, górskie miasteczko położone na Costa del Sol, w malowniczych górach niedaleko od wybrzeża. Znajduje się między Marbellą, Esteponą i Rondą. Benahavís założone przed wiekami przez Maurów na terenie Kalifatu Kordoby pełniło głównie funkcję strategiczną. Na wysokim wzgórzu zbudowano twierdzę - castillo de Montemayor która pozwalała na kontrolę długiego pasma wybrzeża. Obecnie to piękne, historyczne miasto słynie z najlepszych na wybrzeżu barów i restauracji, gdzie przyjeżdża się z zatłoczonego wybrzeża, żeby spróbować regionalnej kuchni oraz podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol. Współczesne Benahavis łączy w sobie tradycyjny klimat typowego andaluzyjskiego „białego miasteczka” z nowoczesnością infrastruktury turystycznej XXI wieku. W pobliżu, na łagodnie opadających w stronę morza wzgórzach oddano do dyspozycji mieszkańców i turystów kilkanaście luksusowych pól golfowych, wokół których skupiają się najbardziej luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.