Wspaniały dom w otoczeniu pól golfowych w Esteponie

Bliskość pól golfowych, nowoczesna architektura, komfortowa lokalizacja

Lokalizacja

Costa del Sol, Estepona

Cena

1 450 000 EUR

Opis oferty

Nowoczesna nieruchomość znajdująca się w samym sercu New Golden Mile, pomiędzy Esteponą a Marbellą. Dogodna i zaciszna lokalizacja zapewnia nam również dostęp do wszystkich potrzebnych nam udogodnień w pobliżu, jak i oferuje najpiękniejsze widoki na bujne, zielone lasy w zasięgu wzroku. W niewielkiej odległości znajdują się popularne pola golfowe, jak na przykład Atalaya Golf and Country Club czy Golf Course in Estepona, oraz najlepiej cenione szkoły międzynarodowe. Współczesny projekt architektoniczny nieruchomości zachwyca połączeniem eleganckiej bieli z drewnianymi elementami, duże okna oraz szklane elementy potęgują wrażenie niczym nieograniczonego połączenia z naturą.

liczba sypialni: 5

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 294 m2

odległość od plaży: 2,4 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia działki

609 m2

powierzchnia tarasów

159 m2

widok

na okolicę

ekspozycja

północno-wschodnia

willa personalizowana

nie

standard

pod klucz

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

prywatny

basen

prywatny

wymiary / powierzchnia basenu

37 m2

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

nie

odległość od pola golfowego

3 km

odległość od lotniska

62 km

Wyróżniki oferty

LOKALIZACJA

Bliskość trzech popularnych pól golfowych

NOWOCZESNOŚĆ

Nowoczesne wykończenia

PRYWATNOŚĆ

Prywatny basen

PRZESTRZENIE

Duże, jasne pomieszczenia z ogromnymi oknami

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Estepona - urocza, nadmorska miejscowość na południowym wybrzeżu Hiszpanii, słynąca z pięknego starego miasta i imponującej mariny wraz z okazałą latarnią morską

Estepona nazywana jest „ogrodem” Costa del Sol z powodu pięknie ukwieconej, zabytkowej starówki oraz niesamowitej, śródziemnomorskiej roślinności starannie pielęgnowanej przez mieszkańców. W zabytkowym centrum miasta z dbałością odnowiono ponad 14 kilometrów urokliwych, andaluzyjskich uliczek i placów, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i turyści chętnie spędzają tu wolny czas. Z zachodniej części Estepony zwiedzający mogą podziwiać efektowny widok na Gibraltar. Miasto zachwyci nie tylko admiratorów pięknej, andaluzyjskiej architektury, ale też miłośników golfa i koneserów dobrego jedzenia. W okolicach Estepony znajduje się wiele prestiżowych pól golfowych. Na jednym z nich, w La Resina Golf & Country Club swój luksusowy dom w Hiszpanii posiada sam Cristiano Ronaldo. To najlepiej świadczy o atrakcyjności tej części Costa del Sol. Wokół luksusowych nieruchomości powstaje najlepsza infrastruktura. W licznych restauracjach i barach bez problemu znajdziemy odpowiednie menu – najlepsze owoce morza i inne przysmaki andaluzyjskiej, hiszpańskiej czy światowej kuchni.