Wysublimowany apartament w przepięknej okolicy na Costa del Sol

Wspaniałe apartamenty, bogata strefa wspólna, luksusowy i wyrafinowany projekt

Lokalizacja

Costa del Sol, Fuengirola

Cena

645 000 EUR

Opis oferty

Ten nowoczesny kompleks to synonim jakości, doskonałości i zrównoważonego rozwoju. To bezkonkurencyjna okazja do zakupu nowej nieruchomości na Costa del Sol. Ambitny projekt mieszkaniowy, stworzony z myślą o spełnieniu oczekiwań wszystkich właścicieli, gdzie zadbano o każdy szczegół, abyś mógł się zakochać w swoim domu każdego dnia od nowa. Składa się z 36 apartamentów rozmieszczonych w 3 atrakcyjnych, niskich blokach, w których wyróżnia się umiejętna stylizacja architektoniczna i jakość wykonania.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 3

powierzchnia budowlana: 212 m2

odległość od plaży: 4 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

106 m2

powierzchnia tarasu

93 m2

ogródek przydomowy

11 m2

widok

na morze

standard

deweloperski

piętro

1

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

prywatny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

miejsce postojowe zewnętrzne

komórka lokatorska

tak

termin rozpoczęcia budowy

2022

termin zakończenia budowy

III 2024

odległość od pola golfowego

8 km

odległość od lotniska

21 km

Wyróżniki oferty

PROJEKT

Nowoczesny, wyrafinowany projekt

BASEN

Przestrzenny basen

ATMOSFERA

Oaza komfortu i relaksu

STREFA SPA & GYM

Bogata strefa SPA & GYM

WIDOKI

Niepowtarzalne widoki

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Reserva del Higuerón - nowoczesna, ekskluzywna enklawa zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch należących do najpiękniejszych andaluzyjskich „białych miasteczek” na Costa del Sol, czyli Banalmádena Pueblo i Mijas Pueblo

Położenie na wzgórzach sprawia, że patrząc na południe mieszkańcy tego wyjątkowego miejsca mogą cieszyć się fantastycznym, panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Całość, od północy otaczają piękne, zielone wzgórza masywu Sierra de Mijas. Tym samym właściciele nieruchomości w kompleksie Reserva del Higuerón swobodnie korzystają z nowoczesnej infrastruktury nadmorskich kurortów takich jak Fuengirola i Benalmadena, ale posiadają też dogodny dostęp do historycznej części Costa del Sol, która przed wiekami ze względów bezpieczeństwa rozwijała się na wzgórzach, gdzie ryzyko ataków pirackich było mniejsze. Dodatkowym atutem jest bliskość portu lotniczego i całego zaplecza urbanistycznego stolicy regionu - Malagi. Urbanizacja charakteryzuje się wysublimowaną, wtapiającą się w naturalny krajobraz architekturą oraz wyjątkowo rozbudowanymi strefami rekreacji i wypoczynku. Infrastruktura sportowa, zaplecze gastronomiczne oraz wyjątkowo komfortowe strefy co-workingowe oferują dużo więcej niż standardowe nieruchomości wakacyjne w Hiszpanii. Poszukujących w prawdziwie luksusowej nieruchomości na Costa del Sol ta wyjątkowa enklawa z pewnością nie rozczaruje.