Zachwycające apartamenty inspirowane duchowością indonezyjskich wysp w Costa del Sol

Widok na morze, bliskość plaży i pola golfowego, unikatowy charakter kompleksu.

Lokalizacja

Costa del Sol, Rincón de la Victoria

Cena

386 600 EUR

Opis oferty

To wyjątkowa inwestycja zainspirowana spokojem i duchowością indonezyjskich wysp. Te rezydencje doskonale reprezentują dążenie do stworzenia domu wielofunkcyjnego, który może stać się centrum życia rodzinnego. Pełne światła domy z 3 sypialniami z dużymi tarasami, apartamenty na pierwszym piętrze z prywatnym ogrodem oraz apartamenty typu penthouse z panoramicznym solarium. Rozległe przestrzenie, staranne rozmieszczenie pomieszczeń i duże tarasy pozwolą Ci cieszyć się naturą z każdego zakątka Twojego domu. Możliwość ta jest rozszerzona w częściach wspólnych, dzięki kompletnemu wyposażeniu w sprzęt rekreacyjny, sportowy i relaksacyjny. Atrakcyjności tej ofercie dodaje przepiękna okolica- zaledwie 4 km do najbliższej plaży, 3 km do pola golfowego i jedyne 33km od lotniska.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 183 m2

odległość od plaży: 4 km

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

144 m2

powierzchnia tarasu

18 m2

solarium

40 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-wschodnia

standard

deweloperski

piętro

2

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin rozpoczęcia budowy

IV 2022

termin zakończenia budowy

VI 2024

odległość od pola golfowego

3 km

odległość od lotniska

33 km

Wyróżniki oferty

STYL

Jasne, stylowe wnętrza

STREFA WSPÓLNA

Dobrze wyposażona siłownia

TARAS

Solarium na dachu mieszkania

OKOLICA

Piękne, okoliczne plaże

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Rincón de la Victoria - municipio w hiszpańskiej prowincji Malaga położonej w Andaluzji i centrum turystycznym wybrzeża Costa del Sol

W tym malowniczym miasteczku znajdują się liczne restauracje i kawiarnie które urzekają swoim wyjątkowym charakterem. Wzdłuż morza można przejść się nad brzegiem Morza Śródziemnego, co jest dużą atrakcją ze względu na przepiękny widok. W Rincón de la Victoria nie brak szerokiego wachlarza atrakcji turystycznych. Miejsca warte odwiedzenia to na przykład: Zamek Bezmiliana, Wieża Torre de Benagalbón, Muzeum Etnograficzne Benagalbón, Wieża Torre El Cantal Fort Casa Fuerte, jak i liczne kościoły. W pobliżu miasta Rincón de la Victoria znajdziemy również cztery plaże, które posiadają błękitną flagę, co onazacza, że są to plaże wysokiej jakości. Do tych plaż należą: Playa Cala del Moral, Playa Rincón de la Victoria, Playa Torre de Bengalbón i Playa w Los Rubios. Rincón de la Victoria posiada rónież barwny kalendarz imprez gminnych. Podczas pobytu w tym niesamowitym miasteczku warto zobaczyć odbywającą się w maju imprezę ‘’Tydzień Kultury Bengalbón’’, podczas którego odbywają się liczne pokazy muzyczne, filmowe, wieczory flamenco, konkursy literackie i konkursy plastyczne. Jesienią odbywa się tu ‘’Tydzień La Cala del Moral’’, podczas którego odbywają się warsztaty, konkury, wykłady, pokazy sztuk teatralnych oraz liczne konkursy muzyczne, bardzo często są tu organizowane imprezy związane z flamenco.