Zjawiskowe rezydencje w tropikalnym otoczeniu

Bogata strefa wspólna, tropikalny charakter kompleksu, bliska odległość od plaży

Lokalizacja

Costa del Sol, Estepona

Cena

755 000 EUR

Opis oferty

Kompleks 140 ekskluzywnych rezydencji i penthousów w Esteponie na nowo definiuje znaczenie nowoczesnego, luksusowego życia w tropikalnej, chronionej społeczności. Znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Nowa Złota Mila, jedyne 5 minut drogi od tętniącego życiem centrum, 500m spacerem do najbliższej plaży, ze świetnym połączeniem komunikacyjnym. W skład bogatej strefy wspólnej kompleksu wchodzi SPA, siłownia, bar i restauracja, dwa baseny, jak i również basen dla dzieci, wspaniałe ogrody oraz biuro portiera. Wszystkie te udogodnienia pozwolą się w pełni zrelaksować i na nowo zdefiniować pojęcie prawdziwego luksusu.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 260 m2

odległość od plaży: 500 m

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

136 m2

powierzchnia tarasu

49 m2

solarium

70 m2

widok

na morze

standard

deweloperski

piętro

1

liczba poziomów w apartamencie

3

liczba kondygnacji w nieruchomości

3

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin zakończenia budowy

3Q 2024

odległość od pola golfowego

9 km

odległość od lotniska

73 km

Wyróżniki oferty

PRYWATNOŚĆ

Prywatne tarasy i solaria na dachu

PLAŻA

500 m do najbliższej plaży

STREFA WSPÓLNA

Bogata i zróżnicowana strefa wspólna

ARCHITEKTURA

Ikoniczna architektura

WNĘTRZA

Przestronne i dobrze oświetlone wnętrza

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Estepona - urocza, nadmorska miejscowość na południowym wybrzeżu Hiszpanii, słynąca z pięknego starego miasta i imponującej mariny wraz z okazałą latarnią morską

Estepona nazywana jest „ogrodem” Costa del Sol z powodu pięknie ukwieconej, zabytkowej starówki oraz niesamowitej, śródziemnomorskiej roślinności starannie pielęgnowanej przez mieszkańców. W zabytkowym centrum miasta z dbałością odnowiono ponad 14 kilometrów urokliwych, andaluzyjskich uliczek i placów, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i turyści chętnie spędzają tu wolny czas. Z zachodniej części Estepony zwiedzający mogą podziwiać efektowny widok na Gibraltar. Miasto zachwyci nie tylko admiratorów pięknej, andaluzyjskiej architektury, ale też miłośników golfa i koneserów dobrego jedzenia. W okolicach Estepony znajduje się wiele prestiżowych pól golfowych. Na jednym z nich, w La Resina Golf & Country Club swój luksusowy dom w Hiszpanii posiada sam Cristiano Ronaldo. To najlepiej świadczy o atrakcyjności tej części Costa del Sol. Wokół luksusowych nieruchomości powstaje najlepsza infrastruktura. W licznych restauracjach i barach bez problemu znajdziemy odpowiednie menu – najlepsze owoce morza i inne przysmaki andaluzyjskiej, hiszpańskiej czy światowej kuchni.