Palma de Mallorca

Palma de Mallorca

Majorki prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta największa wyspa Archipelagu Balearów cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów z całego świata, a znane z folderów turystycznych "rajskie" plaże oraz inne atrakcje wyspy, takie jak: liczne bary i restauracje, nowoczesna infrastruktura turystyczna, dziewicza przyroda czy imponujące zabytki, sprawiają, że każdy znajdzie w tym urokliwym zakątku świata coś dla siebie.

Dlatego co roku miliony turystów przylatuje na Majorkę w poszukiwaniu rozrywki i wypoczynku. Pisząc o Majorce, nie można zapominać o stolicy wyspy, mieście Palma de Mallorca. To jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych nie tylko w całej Hiszpanii, ale również w południowej Europie.

Apartamenty i domy na sprzedaż


A to sprawia, że kupno nieruchomości na wyspie wydaje się być inwestycją więcej niż rozsądną. Zwłaszcza, że ruch turystyczny na Majorce trwa przez okrągły rok. Wielu odwiedzających, skuszonych niższymi cenami poza sezonem, decyduje się na odwiedzenie Balearów nawet w miesiącach zimowych.

Popularność wyspy sprawia, że nowowybudowane nieruchomości na Majorce szybko znajdują swojego nabywcę, a ich kupno jest doskonałym sposobem na dołączenie do grona właścicieli luksusowych apartamentów w prestiżowej lokalizacji oraz atrakcyjną lokatą kapitału. Jeżeli zastanawiacie się Państwo, w co zainwestować wolne środki - zakup nieruchomości w Palma de Mallorca lub innym kurorcie na wyspie będzie strzałem w dziesiątkę.