Wróć

Hiszpania

Prekursorska inwestycja dla podążających z duchem czasu

12.000 m2 przeznaczonych na strefy sportowe i spa, 100.000 m2 stanowią obszary zielone. Wysoka jakość, innowacja, zrównoważony rozwój to cechy charakterystyczne kompleksu mieszkaniowego położonego w południowej Hiszpanii, w Maladze, w miejscowości Fuengirola, będącego idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy chcą żyć pełnią życia, pracować oraz bawić się na hiszpańskim wybrzeżu.

Zespół zarządzający nowoczesnym kompleksem apartamentów stworzył listę #23 powodów, dla których właściciele nieruchomości zdecydowali się właśnie na jego wybór. Jesteśmy przekonani, że po ich prezentacji również Państwa zainteresuje ten projekt. 

Zaczynamy:

#01 EKO SPOŁECZNOŚĆ. Energooszczędne domy otoczone zielonymi strefami i ogrodami, oświetleniem zasilanym energią słoneczną oraz elektrycznymi stacjami ładowania rowerów i samochodów.

#02 SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE MAPY ULICZNE. Sieć dróg zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców, to miejsce gdzie piesi są uprzywilejowani.

#03 TERENY ZIELONE. Teren osiedla o powierzchni 500 000 m2 obejmuje ponad 100 000 m2 zrównoważonych terenów zielonych wraz ze ścieżkami spacerowymi, joggingowymi oraz rowerowymi.  

#04 OGRODY UPRAWNE. Wspólne sady cytrusowe i ogród, w którym mieszkańcy osiedla mogą uprawiać warzywa i zioła,  jest też specjalnie zaprojektowany aromatyczny ogród pobudzający zmysły i relaksujący.

#05 OBSZARY PIKNIKOWE I PLACE ZABAW


#06 PARK DLA ZWIERZĄT. Wyjątkowy park z wyodrębnionym miejscem do mycia i pielęgnacji zwierząt przed ich powrotem do domu.

#07 SPOŁECZNOŚĆ MIESZKAŃCÓW.

#08 WELLNESS NA ŚWIEŻYM POWIETRZU. Osiedle z pięknymi widokami położone na wzgórzu, wyposażone  w centrum odnowy biologicznej, w tym saunę oraz jacuzzi.

#09 KUSTOSZ PROJEKTU. Aby zapewnić przestrzeganie ogólnej koncepcji i filozofii projektowania stworzono stanowisko kustosza projektu, który nadzoruje różne jego aspekty – od projektowania architektonicznego i infrastruktury technicznej po kształtowanie krajobrazu.

#10 CENTRUM CO-WORKINGOWE. Nowoczesne środowisko pracy, które zapewni kreatywne, elastyczne miejsce dostosowane do współczesnych potrzeb bizesu.

#11 CZŁONKOSTWO W KLUBIE SPORTOWYM ORAZ SPA.

#12 KLUB SPORTOWY. Doskonale wyposażony klub sportowy obejmujący zaawansowaną technicznie siłownię o powierzchni 700 m2, basen odkryty, podgrzewany basen kryty, boiska do siatkówki, boisko do koszykówki, kort tenisowy, 10 kortów do gry w padla.

#13 SPA. Doskonale wyposażone spa obejmujące 25-metrowy podgrzewany kryty basen, hydromasaże, saunę, jacuzzi, łaźnię turecką, profesjonalne usługi, takie jak fizjoterapeuci, masażyści, fryzjerzy, zabiegi kosmetyczne i wiele innych.


#14 GASTRONOMIA. Duży wybór lokali gastronomicznych, w tym dwa snack bary położone przy basenie, bar tapas, restauracja japońska, restauracja śródziemnomorska, bar bistro i restauracja wyróżniona gwiazdką przewodnika Michelin.

#15 HOTEL.

#16 BEACH CLUB. Możliwość korzystania z przywilejów ekskluzywnego Beach Clubu, położonego w doskonałej lokalizacji przy jednej z najlepszych plaż w Fuengirola.

#17 USŁUGI CONCIERGE. Elastyczna, zindywidualizowana usługa zaprojektowana w celu zaspokojenia różnych potrzeb w domu.

#18 APLIKACJA MOBILNA. Specjalnie dedykowana aplikacja umożliwiająca kontakt z zespołem osiedla oraz zamawianie szeregu usług oraz informacje o bieżących wydarzeniach.

#19 OBSŁUGA KLIENTA. Doskonała obsługa klienta.

#20 PROJEKTOWANIE WNĘTRZ. Możliwość skorzystania z usługi projektowania wnętrz dostosowanej do potrzeb właścicieli.  

#21 ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY OSIEDLEM. Pasjonaci łączący profesjonalizm, kreatywność oraz innowacyjne myślenie. 

#22 PRESTIŻOWE BIURO ARCHITEKTONICZNE. Udział w zaprojektowaniu osiedla nagradzanego i prestiżowego biura architektonicznego. 

#23 RENOMOWANA FIRMA INŻYNIERYJNA. Udział w wykonaniu projektu osiedla renomowanej firmy inżynieryjnej i zarządzającej projektami.