Wróć

Formalności

Rekonesans dla Klientów La Única

Rekonesans zawsze ma kluczowe znaczenie w procesie decyzyjnym przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii. Składa się on z kilku etapów, z czego ważnym momentem jest etap rozpoznania potrzeb Klienta.

La Única, dzięki swojej siedzibie w centrum Warszawy, ma możliwość osobistego spotkania na terenie kraju z zainteresowanymi kupnem nieruchomości w Hiszpanii. Podczas osobistej rozmowy w komfortowym i dyskretnie zlokalizowanym biurze najlepiej wspólnie sprecyzować oczekiwania, potrzeby i wyobrażenie Klienta o jego drugim domu na hiszpańskiej riwierze.

Po omówieniu wszystkich istotnych aspektów planowanego rekonesansu przystępuje się do szczegółowego tworzenia harmonogramu oglądania nieruchomości na miejscu w Hiszpanii. Jest to wyjątkowo ważne, ponieważ działając profesjonalnie staramy się szanować wolny czas naszych Klientów. Dobrze zaplanowany rekonesans ma go efektywnie wykorzystać, unikając przy tym poświęcania uwagi nieruchomościom, które w żaden sposób nie zainteresują Klienta. 

Długość wyjazdu rekonesansowego zależy od specyfiki zlecenia, ale zwykle przyjmuje się, że rekonesans powinien trwać 3-4 dni robocze wraz z podróżą lotniczą. Na życzenie, bazując na naszym doświadczeniu, pomagamy w organizacji podróży rezerwując na korzystnych warunkach bilety lotnicze oraz noclegi w hotelach. 

Na każdym etapie rekonesansu naszym Klientom towarzyszy jeden z naszych agentów znający język oraz realia życia w Hiszpanii. Po każdym dniu rekonesansu, organizowane są spotkania podsumowujące obejrzane nieruchomości. W wyniku wspólnej oceny zebranego na miejscu materiału wybiera się najlepsze nieruchomości do negocjacji, a w niektórych przypadkach koryguje się plan rekonesansu na dalsze dni według konkretyzujących się z czasem oczekiwań nabywców. 

Celem zespołu La Única jest znalezienie nieruchomości, która w jak największym stopniu odzwierciedla wymagania Klienta, a jednocześnie jest nieruchomością, którą możemy z czystym sumieniem zarekomendować. Chodzi przecież o to, aby wybrana nieruchomość w Hiszpanii, stała się nie tylko Państwa drugim, komfortowym domem, ale też intratną inwestycją. 

Rynek nieruchomości w Hiszpanii jest od lat bardzo atrakcyjny dla międzynarodowego kapitału i charakteryzuje się przy tym dużą płynnością. W związku z tym jest jak najbardziej odpowiednim miejscem na bezpieczną lokatę kapitału. Żeby się tak stało, trzeba jednak wybrać nie tylko odpowiednią nieruchomość, ale też atrakcyjną jej lokalizację.