Estepona

Estepona

Estepona to urocze miasteczko na Costa del Sol, dogodnie położone w pobliżu lotnisk na Gibraltarze i w Maladze. Chociaż miejscowość jest niewielka i nie posiada typowego dla innych przybrzeżnych kurortów rozwiniętego życia nocnego z pewnością nie będziemy się tam nudzić.

Przede wszystkim Estepona zachwyci wszystkich miłośników pięknej, andaluzyjskiej architektury. Znajduje się tam jedna z najpiękniejszych starówek w regionie, pięknie ukwiecona i klimatycznie ozdobiona kolorowymi azelejos.  Poza tym Esteponę na pewno pokochają wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia. W licznych restauracjach i barach bez problemu znajdziemy świeże owoce morza i inne przysmaki hiszpańskiej oraz andaluzyjskiej kuchni.

Domy i apartamenty na sprzedaż


Dogodne położenie, piękne plaże i interesujące zabytki to prawdziwy magnes na turystów, co sprawia, że zakup domu lub apartamentu blisko morza w Esteponie jest doskonałą lokatą kapitału. Zwłaszcza, że Costa del Sol jest najbardziej prestiżowym miejscem w Hiszpanii, chętnie odwiedzanym przez cały rok przez wiele znanych osobistości ze świata sztuki, sportu, polityki.

Swoje domy mają tam Antonio Banderas, Penelope Cruz, Cristiano Ronaldo. W takim sąsiedztwie ceny nieruchomości mogą tylko rosnąć. Jeżeli zatem szukacie Państwo luksusowej willi lub apartamentu w Hiszpanii - nieruchomości w Esteponie z naszej oferty będą doskonałym wyborem.