Estepona

Estepona

Estepona to urocze miasteczko na Costa del Sol, dogodnie położone w pobliżu lotnisk na Gibraltarze i w Maladze. Chociaż miejscowość jest niewielka i nie posiada typowego dla innych przybrzeżnych kurortów, rozwiniętego życia nocnego, z pewnością nie będziemy się tam nudzić!

Przede wszystkim Estepona zachwyci wszystkich miłośników historii - miasteczko było dawnym osiedlem rzymskim i wciąż można znaleźć tam wiele interesujących śladów z czasów antycznych. Poza tym Esteponę na pewno pokochają wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia. W licznych restauracjach i barach bez problemu znajdziemy świeże owoce morza i inne przysmaki hiszpańskiej kuchni!

Domy i apartamenty na sprzedaż


Dogodne położenie, piękne plaże i interesujące zabytki to prawdziwy magnes na turystów, co sprawia, że zakup domu lub apartamentu blisko morza w Esteponie jest doskonałą lokatą kapitału! Zwłaszcza, że Costa del Sol jest najbardziej prestiżowym miejscem w Hiszpanii, chętnie odwiedzanym przez cały rok przez wiele znanych osobistości ze świata sztuki, sportu, polityki!

Swoje domy mają tam Antonio Banderas, Penelope Cruz, Cristiano Ronaldo. W takim sąsiedztwie ceny nieruchomości mogą tylko rosnąć! Jeżeli zatem szukasz luksusowej willi lub apartamentu w Hiszpanii, nieruchomości w Esteponie są doskonałą inwestycją!