Wróć

Formalności

Art-advisory – profesjonalne doradztwo w zakresie dzieł sztuki

La Única, mająca od wielu lat kontakt z hiszpańskim rynkiem nieruchomości luksusowych zdaje sobie sprawę, że usługa premium powinna być jak najbardziej kompleksowa.

La Única, mająca od wielu lat kontakt z hiszpańskim rynkiem nieruchomości luksusowych zdaje sobie sprawę, że usługa premium powinna być jak najbardziej kompleksowa. Naszą pozycję rynkową zawdzięczamy nieustannemu rozwojowi, systematycznemu podnoszeniu standardu oraz poszerzaniu zakresu świadczonych przez nas usług. Od teraz w La Única, każdy Klient może liczyć nie tylko na kompleksową pomoc przy zakupie nieruchomości i utrzymywaniu jej w nienagannym stanie, ale również na profesjonalną usługę art-advisory, czyli nieocenioną pomoc przy dekorowaniu domu w Hiszpanii w odpowiednio dobrane dzieła sztuki. Umiejętne doradztwo art-advisor’a nada każdej luksusowej przestrzeni unikalne piękno i jednocześnie podniesie jej wartość poprzez synergię obu inwestycji – w luksusową nieruchomość i w sztukę.

Na czym dokładnie polega art-advisory?

Usługa art-advisory to profesjonalne doradztwo przy zakupie, kolekcjonowaniu, a także przy inwestycjach w dzieła sztuki. Mogą to być obiekty z takich działów sztuki plastycznej jak: malarstwo, grafika i rysunek, fotografia, rzeźba czy nawet instalacja. Profesjonalne doradztwo, budowanie kolekcji cieszy się, pomimo swojej elitarności, coraz większym zainteresowaniem wielu właścicieli luksusowych nieruchomości, którzy chcą wypełnić swoje domy artystyczną duszą. Art-advisor to profesjonalista, który doskonale zna rynek sztuki i posiada odpowiednie kontakty i niepodważalne kompetencje w ocenianiu wartości dóbr artystycznych.

Korzystanie z usług doradztwa art-advisor’a przynosi wiele korzyści. Doradca całkowicie dopasowuje ofertę do zainteresowań i potrzeb kolekcjonera, a także dzięki stałej aktywności na rynku sztuki jest w stanie wyłowić najlepsze okazje. Ponadto pomoc art-advisor’a w zasadzie daje gwarancje wyeliminowania zagrożenia kupna falsyfikatów, a także poczynienia przez inwestora całkowicie nietrafionych inwestycji. Dodatkowo, poprzez kontakty swojego doradcy zlecający uzyskuje możliwość brania udziału w elitarnych aukcjach, łatwiejszego docierania do cenionych artystów i tym samym ma większe szanse na zakup konkretnych, poszukiwanych dzieł. Inwestor zdobywa przy tym nową, często unikalną wiedzę, kształci się, dzięki czemu jeszcze bardziej rozwija swoje zainteresowanie sztuką.

La Única jest zespołem specjalistów posiadających bogate doświadczenie w zakresie przeprowadzania transakcji na hiszpańskim rynku dóbr luksusowych. Nasz innowacyjny projekt gwarantuje unikalną w Polsce kompleksowość i jakość obsługi w branży nieruchomości. Nasi fachowcy zadbają, aby każdy miał poczucie satysfakcji, komfortu i bezpieczeństwa, zarówno podczas procesu nabywania odpowiedniej nieruchomości w Hiszpanii, jak też w trakcie późniejszego wyposażania ją w odpowiednio dobrane dzieła sztuki.