Wróć

Nieruchomości

Ekskluzywne wille w Marbelli pod patronatem Victorii Swarovski

Marbella, to stosunkowo niewielki, hiszpański kurort położony między południowym wybrzeżem Morza Śródziemnego a pasmem górskim Sierra de las Nieves.

Marbella, to stosunkowo niewielki, hiszpański kurort położony między południowym wybrzeżem Morza Śródziemnego a pasmem górskim Sierra de las Nieves. 

Ten punkt na mapie świata, będący jedną z najbardziej luksusowych destynacji, budzi ogromne emocje. Poparte są one nie tylko stale rosnącą ceną nieruchomości w tej lokalizacji, ale także oficjalnymi rankingami. W 2022 roku Marbella otrzymała wyjątkowe wyróżnienie – European Best Destination, jako najbardziej prestiżowy i ekskluzywny kierunek w Europie. Ponadto, zdobyła drugą nagrodę w kategorii Best General Destination, pokonując Monte Carlo, Gstaad, Capri i Maderę. W czerwcu tego roku, największy hiszpański portal dotyczący rynku nieruchomości, Idealista, wymienił Marbellę jako jedno z trzech miejsc w całym kraju, gdzie nieruchomości są najdroższe.

Niewątpliwie jest to miejsce dla osób, które cenią sobie luksus, zachwycający design i najwyższej klasy udogodnienia w każdym wymiarze. Mając na uwadze te wszystkie czynniki, grupa Role Homes, we współpracy z biurem architektonicznym Villarroel, oraz słynnym, włoskim studio projektowania wnętrz rozpoczęli wyjątkowy, nawet na tle okolicy, projekt – The Gallery by Minotti Marbella. Inwestycja jest sygnowana przez samą Victorię Swarovski. 

Luksusowy kompleks składający się z 33 willi, położony w północnej części Marbelli, zaledwie kilka minut drogi od jej centrum. Projektanci oferują wille w wariancie z czterema lub pięcioma sypialniami, spektakularnymi widokami oraz przestrzeniami zapewniającymi doskonałe połączenie funkcjonalności, piękna oraz luksusu. Rezydencjom zostały nadane cztery kategorie, których nazwy pochodzą od nazwisk wybitnych artystów XIX i XX wieku: Klimt, Van Gogh, Pollock oraz Monet. Ceny nieruchomości, w zależności od wariantu, wahają się między 2 850 000 a 3 600 000 Euro, co oczywiście nie jest niczym nadzwyczajnym w tej części Hiszpanii.

Każdy dom mieści się na działce o powierzchni 1000 m kw. oraz posiada basen ze słoną wodą, słoneczny taras, prywatny ogród, windę, miejsca parkingowe oraz dostęp do zaplecza rekreacyjnego dla mieszkańców. W tym luksusowym kompleksie znajdziemy spa wraz z odpowiednimi zabiegami kosmetycznymi, kryty basen, saunę i łaźnie parowe, siłownię z najnowocześniejszym sprzętem i zapleczem do ćwiczeń na świeżym powietrzu, znakomitą restaurację, przestrzeń co-workingową, sky lounge, kort tenisowy, a także ośrodek jeździecki. Należy dodać, że Marbella jako najbardziej znany hiszpański kurort to również śródziemnomorskie plaże i ekskluzywne beachcluby, wspaniałe, rekomendowane w najważniejszych przewodnikach restauracje, najlepsze na świecie pola golfowe, pełne imponujących łodzi mariny i porty oraz cieszące się wyjątkową renomą kluby nocne oraz aleje pełne ekskluzywnych sklepów od międzynarodowych marek.

Villarroel zapewnia, że projekt jest stworzony zgodnie z koncepcją ARTchitektury, czyli założenia, w którym każda willa jest dziełem sztuki. Twórcy tej unikalnej koncepcji postawili sobie za cel sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających, świadomych i poszukujących optymalnych rozwiązań klientów. Stąd przy realizacji projektu szczególnie ważny jest dla nich szacunek do otoczenia naturalnego, odpowiedzialne projektowanie, zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i prywatności, dopracowany w każdym szczególe design, zapewnienie wysokiego poziomu usług, które są oferowane przyszłym mieszkańcom kompleksu. The Gallery by Minotti Marbella to propozycja stylu życia w spokoju, w symbiozie z przepiękną okoliczną przyrodą, w nowoczesnej willi położonej w jednym z najbardziej luksusowych miast świata — Marbelli, na Costa del Sol. 

Inwestycja kosztowała 70 milionów Euro. Jej pierwsza oficjalna odsłona zaplanowana jest na wrzesień 2024 r.

Victoria Swarovski, mająca 29 lat, jest ambasadorką inwestycji oraz pomimo młodego wieku, obiecującą postacią na rynku muzycznym. Jest także założycielką własnej firmy kosmetycznej ORIMEI Beauty, która dostarcza najwyższej jakości produkty do makijażu i pielęgnacji skóry. Współpracuje z prestiżowymi markami, takimi jak Oetker Collection i Mandarin Oriental oraz dom mody haute couture Giambattista Valli.