Wróć

Soy La Única

Nominacja do nagrody „Polish Businesswoman Awards”

Poszukując najlepszej inwestycji na hiszpańskim rynku nieruchomości, warto wesprzeć się pomocą doświadczonych i rzetelnych specjalistów, którzy nie tylko dołożą wszelkich starań, żeby wybór domu czy apartamentu był optymalny, ale też bezpiecznie przeprowadzą inwestora przez wszystkie formalności i zadbają o nieruchomość po jej zakupie.

Marka La Única – Luksusowe Nieruchomości Hiszpania prowadzona przez Małgorzatę Wargocką została nominowana do prestiżowej nagrody „Polish Businesswoman Awards” w kategorii „Lider najwyższej jakości obsługi i sprzedaży luksusowych nieruchomości w Hiszpanii” XVIII edycji The Business League Awards organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”.

Ideą konkursu jest nagradzanie wysokich kompetencji menadżerów i przedsiębiorców, jak również wzmocnienie rozpoznawalności i wiarygodności prowadzonych przez nich marek w środowisku biznesowym. Wśród nominowanych znajdują się osoby o różnych profesjach oraz marki, które wyróżniają się na tle innych profesjonalizmem, etyką działania oraz innowacyjnością. Nominacja naszej firmy to dowód na umocnienie jej pozycji na polskim rynku usług premium.

Małgorzata to inspirująca i pełna pasji liderka naszej firmy, której miłość do Hiszpanii zaowocowała karierą pełną sukcesów nie tylko przy współtworzeniu agencji nieruchomości w Hiszpanii – CASA EN SOL, w której jest Dyrektorem Sprzedaży, ale również przy utworzeniu pierwszej prawdziwej luksusowej marki wśród polskich firm na tym rynku – La Única.

Zauroczenie Hiszpanią, jej kulturą i stylem życia towarzyszy Małgorzacie od najmłodszych lat, bo tam właśnie, a konkretnie na nieco egzotycznej wówczas Teneryfie, uczęszczała do szkoły podstawowej. Po ukończeniu szkoły średniej i studiów wyższych w Polsce zdecydowała się na studia lingwistyczne na Uniwersytecie w Granadzie. Później ukończyła w Polsce studia podyplomowe na kierunku Gospodarka Nieruchomościami. Dzięki takiej edukacji posiada zarówno polską licencję w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jak i najwyższy certyfikat znajomości języka hiszpańskiego. Od 2008 roku jest aktywna zawodowo na rynku nieruchomości w Hiszpanii, gdzie jej działania od dłuższego czasu kształtują jego oblicze w naszym kraju. Czynnie uczestnicząc w rozwoju tego rynku Małgorzata szybko dostrzegła potrzeby Klientów poszukujących nieruchomości premium – zwracających uwagę na najwyższą jakość obsługi i bezpieczeństwo transakcji. W ten sposób powstała agencja nieruchomości luksusowych w Hiszpanii – La Única. Dyskrecja, fachowość, wzajemny szacunek, pełna transparentność, a przede wszystkim szczerość przy prezentacji mocnych i słabych stron oferowanych nieruchomości to podstawowe wartości, którymi się kierujemy w naszej agencji. W trakcie wielu lat działania udało nam się stworzyć zespół, który oprócz miłości do Hiszpanii podziela filozofię działania opartą na wizji założycielki La Única.

Jako „luksus” na tym rynku rozumiemy przede wszystkim możliwość rzeczywistego i najszerszego wyboru na terenie całej Hiszpanii i właśnie to oferujemy Klientom La Única. Ponadto zapewniamy naszym Klientom profesjonalne i unikalne traktowanie przy podejmowaniu jednej z ważniejszych decyzji życiowych jakim jest zakup domu w innym kraju. Poznanie wszystkich oczekiwań i upodobań nabywcy to klucz do dopasowania nieruchomości, która będzie odpowiadała zarówno jemu, jak i jego stylowi życia. Właśnie dlatego La Única nie jest jedynie zbiorem przypadkowo pozyskanych nieruchomości w Hiszpanii, ale swoistą esencją najlepszych nieruchomości rynku premium wraz z obsługą klienta na jak najwyższym poziomie.

Doceniając całkowite oddanie i pasję w codziennym spełnianiu marzeń innych osób, wraz całym zespołem La Única, zachęcamy do oddania głosu na Małgorzatę wysyłając SMS o treści GPAY.44 na numer 74550 i oczywiście gratulujemy nominacji!

Głosowanie trwa do 3 marca do godziny 14:00.