Apartament w pierwszej linii brzegowej przy piaszczystej plaży

Pierwsza linia brzegowa, widok na morze, prywatny basen

Lokalizacja

Costa Blanca, Benidorm

Cena

1 650 000 EUR

Opis oferty

Wspaniała inwestycja deweloperska położona w centralnym punkcie Benidormu przy plaży Poniente w północnej części wybrzeża Costa Blanca w Hiszpanii. Budynek jest niezwykle kameralny - posiada tylko 8 luksusowych apartamentów. Wszystkie apartamenty posiadają widok na morze oraz prywatny basen. Wszystkie apartamenty posiadają panoramiczny widok na Morze Śródziemne. Cała infrastruktura miejsca, jak również piękna, długa piaszczysta plaża są dostępne w pieszym zasięgu. Inwestycja jest zlokalizowana w spokojnym miejscu, co dodatkowo podnosi jej walory użytkowe. Apartamenty nadają się do zamieszkania przez cały rok. Wysoki standard wykończenia praz wyposażenia mieszkań sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klient poczuje się komfortowo. Budowa inwestycji już się rozpoczęła; jej zakończenie jest zaplanowane na koniec 2021 roku.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 175 m2

odległość od plaży: pierwsza linia brzegowa

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

96 m2

powierzchnia tarasu

154 m2

ogródek przydomowy

17 m2

widok

na morze

ekspozycja

północny-zachód

standard

deweloperski

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

siłownia / spa

tak

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin rozpoczęcia budowy

X 2019

termin zakończenia budowy

X 2021

odległość od pola golfowego

5 km

odległość od lotniska

54 km

Wyróżniki oferty

PIERWSZA LINIA BRZEGOWA

Panoramiczny widok na morze

STANDARD WYKOŃCZENIA

Nowoczesne budownictwo

TARASY

Duże tarasy z widokiem na morze

KAMERALNOŚĆ

Niewielka inwestycja przy plaży w mieście

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benidorm to miejsce kosmopolityczne, z największym odsetkiem najwyższych budynków w całej Hiszpanii. Ze względu na tak nietypowe budownictwo w tej części wybrzeża, Benidorm odwiedzają nie tylko tłumy turystów, głównie z Wielkiej Brytanii, ale także rezydenci z części kontynentalnej Hiszpanii.

Benidorm to z pewnością nie jest miejsce dla każdego. Szczególnie polecamy tę lokalizację osobom, które lubią miejski styl życia, dyskoteki, kasyna, centra handlowe itd. Pod względem inwestycyjnym nieruchomość w sercu Benidormu to doskonała lokata kapitału - renta z wynajmu gwarantowana. Benidorm tętni życiem w dzień i w nocy, o każdej porze roku. Nie przez przypadek przez Hiszpanów nazywany jet Beni-Yorkiem - w 2016 roku zanotował najwyższą w całej swojej historii liczbę turystów, która wyniosła 11,5 miliona. Ta wartość przewyższyła nawet liczbę odwiedzających w 2016 Madryt czy Barcelonę, mimo, że miasto jest dużo mniejsze niż obie hiszpańskie metropolie - liczy 700.000 mieszkańców, w tym jedynie 150.000 stałych rezydentów. Z pewnością jest to miejsce o niezwykłej renomie nie tylko w Hiszpanii, ale w całej Europie.