Apartament w pierwszej linii w Benidormie

Nowa ikona Benidormu, pierwsza linia brzegowa, panoramiczny widok

Lokalizacja

Costa Blanca, Benidorm

Cena

955 000 EUR

Opis oferty

Przedstawiamy nową inwestycję deweloperską w Benidormie - budynek absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny. Został zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej Morza Śródziemnego w Benidormie, obok hotelu Delfin tuż przy plaży La Cala de Benidorm – Poniente. Budynek zaprojektowany w awangardowym stylu szybko stanie się nową ikoną Benidormu – znakiem rozpoznawczym miasta i regionu Costa Blanca. Swoją stylistyką projekt nawiązuje do Dubaju i znajdujących się tam luksusowych apartamentowców. Dzięki temu inwestycja będzie miała charakter elitarny, a właściciel będzie miał wyjątkowo prestiżowe miejsce wypoczynku. Budynek zaprojektowany i zbudowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Na ostatnich piętrach znajdują się basen, strefa chill-out oraz solarium z bezkresną panoramą Morza Śródziemnego. Wspaniałe miejsce dla koneserów wypoczynku nad morzem.

liczba sypialni: 2

liczba łazienek: 2

powierzchnia budowlana: 105 m2

odległość od plaży: pierwsza linia brzegowa

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

83 m2

powierzchnia tarasu

15 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowa

standard

deweloperski

piętro

4

liczba poziomów w apartamencie

1

liczba kondygnacji w nieruchomości

22

ogród

wspólny

basen

wspólny

siłownia / spa

tak

winda

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

komórka lokatorska

tak

termin rozpoczęcia budowy

XI/2020

termin zakończenia budowy

III kwartał 2022

odległość od pola golfowego

4 km

odległość od lotniska

53 km

Wyróżniki oferty

LOKALIZACJA

Lokalizacja w pierwszej linii brzegowej Morza Śródziemnego

WIDOK NA MORZE

Frontalny widok na morze, południowa ekspozycja

STANDARD WYKOŃCZENIA

Nowoczesne wnętrza o wysokim standardzie

ROWER ELEKTRYCZNY BMW GRATIS

Rower elektryczny marki BMW w cenie apartamentu

EKOLOGIA

Nowoczesne, ekologiczne rozwiązania w architekturze

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Benidorm to miejsce kosmopolityczne, z największym odsetkiem najwyższych budynków w całej Hiszpanii. Ze względu na tak nietypowe budownictwo w tej części wybrzeża, Benidorm odwiedzają nie tylko tłumy turystów, głównie z Wielkiej Brytanii, ale także rezydenci z części kontynentalnej Hiszpanii.

Benidorm to z pewnością nie jest miejsce dla każdego. Szczególnie polecamy tę lokalizację osobom, które lubią miejski styl życia, dyskoteki, kasyna, centra handlowe itd. Pod względem inwestycyjnym nieruchomość w sercu Benidormu to doskonała lokata kapitału - renta z wynajmu gwarantowana. Benidorm tętni życiem w dzień i w nocy, o każdej porze roku. Nie przez przypadek przez Hiszpanów nazywany jet Beni-Yorkiem - w 2016 roku zanotował najwyższą w całej swojej historii liczbę turystów, która wyniosła 11,5 miliona. Ta wartość przewyższyła nawet liczbę odwiedzających w 2016 Madryt czy Barcelonę, mimo, że miasto jest dużo mniejsze niż obie hiszpańskie metropolie - liczy 700.000 mieszkańców, w tym jedynie 150.000 stałych rezydentów. Z pewnością jest to miejsce o niezwykłej renomie nie tylko w Hiszpanii, ale w całej Europie.