Bezkompromisowy luksus w Puerto Banús 300 m od plaży

Prestiżowa lokalizacja, prywatność, willowe otoczenie

Lokalizacja

Costa del Sol, Puerto Banús

Cena

1 602 000 EUR

Opis oferty

Inwestycja deweloperska w najbardziej pożądanym zakątku wybrzeża Costa del Sol w Hiszpanii – w Puerto Banús. Projekt składa się zaledwie z 14 bliźniaków i jednej jednorodzinnej willi. Każdy dom ma indywidualny ogród oraz basen. Nowoczesna architektura z dużymi oknami i jasnymi pokojami podkreśla detale i daje poczucie prywatności. Cechą charakterystyczną tej inwestycji jest fakt, że projekty domów stawiają na pierwszym miejscu poczucie komfortu, relaksu w połączeniu z całkowitą prywatnością. Umożliwia to nie tylko strefa basenowa, ale przede wszystkim dodatkowy taras na dachu budynku – solarium z indywidualnym jacuzzi. Osiedle jest zamknięte, bezpiecznie, zostało wyposażone w kamery i ochronę. Warta szczególnego podkreślenia jest prestiżowa lokalizacja na Costa del Sol, uznawana za synonim luksusu. Okolica oferuje najwyższej jakości szeroką gamę usług, jeden z najbardziej kultowych w Europie portów jachtowych, jak również szerokie spectrum możliwości spędzania wolnego w komfortowych warunkach.

liczba sypialni: 3

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 437 m2

odległość od plaży: 300 m

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

251 m2

powierzchnia działki

71 m2

powierzchnia tarasów

140 m2

solarium

83 m2

widok

na morze

ekspozycja

wschodnia

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

termin rozpoczęcia budowy

2019

termin zakończenia budowy

XI 2020

odległość od pola golfowego

8 km

odległość od lotniska

60 km

Wyróżniki oferty

LOKALIZACJA

Luksusowa lokalizacja w Puerto Banús

ARCHITEKTURA

Nowoczesna, spójna architektura

STANDARD

Wysoki standard wykończenia

PRYWATNOŚĆ

Indywidualny basen i ogród

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Historia tej ekskluzywnej miejscowości na Costa del Sol zaczyna się w 1966 r., kiedy słynny architekt, współautor Beverly Hills, Noldi Schreck wspólnie z José Banúsem postanowili w sąsiedztwie Marbella stworzyć nowoczesny i zarazem wyjątkowo luksusowy port jachtowy.

Swoją sławę i nieprzemijającą popularność Puerto Banús zawdzięcza nowatorskiemu jak na owe czasy pomysłowi architekta. Wbrew panującej modzie na wysokie zabudowania zdecydowano się nawiązać w projekcie do tradycyjnej architektury i stworzono urocze, andaluzyjskie miasteczko z nowoczesną mariną. Od 1970 roku wokół portu chętnie gromadzi się śmietanka towarzyska świata celebryckiego i wielkiej arystokracji, na czele z hiszpańską rodziną królewską. Już w latach siedemdziesiątych Puerto Banús upodobali sobie szejkowie arabscy, zwłaszcza królewska rodzina Saudów. Zaowocowało to wielkimi inwestycjami w luksusowe hotele, mariny, sklepy, restauracje i inne wspaniałe nieruchomości na Costa del Sol. Wokół mariny od lat swoje firmowe sklepy posiadają Louis Vuitton, Dior, Gucci, Versace, Bulgari i Dolce & Gabbana. Sama marina, w której jest aż 915 miejsc dla łodzi o długości do 50 metrów, należy obok najsłynniejszych włoskich portów Marina Grande na Capri, Porto Cervo na Sardynii i Marina di Portofino do najdroższych na świecie. Cena za dzień postoju przekracza 2.000 €. To wszystko sprawia, że w Puerto Banús nieprzerwanie od 50-ciu lat cieszy się wyjątkową popularnością i wg danych Rady Miasta Marbella odwiedza je rocznie ok. 5 milionów turystów.