Bezkompromisowy luksus w Puerto Banús 300 m od plaży

Prestiżowa lokalizacja, prywatność, willowe otoczenie

Lokalizacja

Costa del Sol, Puerto Banús

Cena

1 975 000 EUR

Opis oferty

Inwestycja deweloperska w najbardziej pożądanym zakątku wybrzeża Costa del Sol w Hiszpanii – w Puerto Banús. Projekt składa się zaledwie z 14 bliźniaków i jednej jednorodzinnej willi. Każdy dom ma indywidualny ogród oraz basen. Nowoczesna architektura z dużymi oknami i jasnymi pokojami podkreśla detale i daje poczucie prywatności. Cechą charakterystyczną tej inwestycji jest fakt, że projekty domów stawiają na pierwszym miejscu poczucie komfortu, relaksu w połączeniu z całkowitą prywatnością. Umożliwia to nie tylko strefa basenowa, ale przede wszystkim dodatkowy taras na dachu budynku – solarium z indywidualnym jacuzzi. Osiedle jest zamknięte, bezpiecznie, zostało wyposażone w kamery i ochronę. Warta szczególnego podkreślenia jest prestiżowa lokalizacja na Costa del Sol, uznawana za synonim luksusu. Okolica oferuje najwyższej jakości szeroką gamę usług, jeden z najbardziej kultowych w Europie portów jachtowych, jak również szerokie spectrum możliwości spędzania wolnego w komfortowych warunkach.

liczba sypialni: 4

liczba łazienek: 4

powierzchnia budowlana: 504 m2

odległość od plaży: 300 m

typ nieruchomości

rynek pierwotny

powierzchnia użytkowa

338 m2

powierzchnia działki

316 m2

powierzchnia tarasów

77 m2

solarium

89 m2

widok

na morze

ekspozycja

południowo-wschodnia

willa personalizowana

tak

standard

deweloperski

liczba kondygnacji w nieruchomości

2

ogród

prywatny

basen

prywatny

siłownia / spa

tak

garaż / miejsce postojowe

garaż

piwnica

tak

termin rozpoczęcia budowy

2019

termin zakończenia budowy

XI 2020

odległość od pola golfowego

8 km

odległość od lotniska

60 km

Wyróżniki oferty

LOKALIZACJA

Luksusowa lokalizacja w Puerto Banús

ARCHITEKTURA

Nowoczesna, spójna architektura

STANDARD

Wysoki standard wykończenia

PRYWATNOŚĆ

Indywidualny basen i ogród

Zobacz na mapie

Lokalizacja

Historia tej ekskluzywnej miejscowości na Costa del Sol zaczyna się w 1966 r., kiedy słynny architekt, współautor Beverly Hills, Noldi Schreck wspólnie z José Banúsem postanowili w sąsiedztwie Marbella stworzyć nowoczesny i zarazem wyjątkowo luksusowy port jachtowy.

Swoją sławę i nieprzemijającą popularność Puerto Banús zawdzięcza nowatorskiemu jak na owe czasy pomysłowi architekta. Wbrew panującej modzie na wysokie zabudowania zdecydowano się nawiązać w projekcie do tradycyjnej architektury i stworzono urocze, andaluzyjskie miasteczko z nowoczesną mariną. Od 1970 roku wokół portu chętnie gromadzi się śmietanka towarzyska świata celebryckiego i wielkiej arystokracji, na czele z hiszpańską rodziną królewską. Już w latach siedemdziesiątych Puerto Banús upodobali sobie szejkowie arabscy, zwłaszcza królewska rodzina Saudów. Zaowocowało to wielkimi inwestycjami w luksusowe hotele, mariny, sklepy, restauracje i inne wspaniałe nieruchomości na Costa del Sol. Wokół mariny od lat swoje firmowe sklepy posiadają Louis Vuitton, Dior, Gucci, Versace, Bulgari i Dolce & Gabbana. Sama marina, w której jest aż 915 miejsc dla łodzi o długości do 50 metrów, należy obok najsłynniejszych włoskich portów Marina Grande na Capri, Porto Cervo na Sardynii i Marina di Portofino do najdroższych na świecie. Cena za dzień postoju przekracza 2.000 €. To wszystko sprawia, że w Puerto Banús nieprzerwanie od 50-ciu lat cieszy się wyjątkową popularnością i wg danych Rady Miasta Marbella odwiedza je rocznie ok. 5 milionów turystów.